Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Apel w obronie niezależnych mediów

(4)
Wolnych mediów jest w Polsce coraz mniej.
 • 2016-11-02 13:28 | drezdenski

  Re:Apel w obronie niezależnych mediów

  Déjà-vu......wystarczy wspomniec czasy kiedy monopol na ogloszenia rzadowe dzierzyly GW, Polityka i Newsweek...A Goscia Niedzielnego raczej urzedy nie prenumerowaly....To wcale nie bylo tak dawno, choc Polityka o tym "fenomenie" zdaje sie nie pisala....Prawdziwa cnota wyjdzie na prosta bez rzadowego koryta, a poza tym jest jeszcze internet.....
 • 2016-11-02 14:15 | woytek

  Re:Apel w obronie niezależnych mediów

  "Pojawiły się informacje o planach wykupienia od niemieckich wydawców polskiej prasy regionalnej, a także odzyskania tabloidu i tygodnika opinii, co PiS zapowiadał przed wyborami jako „polonizację mediów”.
  Oby się to sprawdziło , to wykupienie mediów z łap ponadnarodowych korporacji.
  Cykliczne przejmowanie mediów przez zwyciężców jest zjawiskiem naturalnym. Każda władza popełnia ten sam błąd łudząc się , że to zmieni ich obraz w oczach wyborców.
  To nie ma nic wspólnego z zupełnie nowym zjawiskiem przejmowania mediów przez kapitał zagraniczny . To powinno być zabronione zapisem w konstytucji .
 • 2016-11-02 14:59 | Sylabariusz

  Re:Apel w obronie niezależnych mediów

  Media publiczne zawsze, również za poprzedniej władzy, stanowiły ośrodek propagandowy rządu. Wszystkim wolno myślącym polecam obejrzenie głównego wydania informacyjnego w TV publicznej i w stacji TVN. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku, mamy do czynienia z wyraźną radykalizacją postaw i metod oddziaływania na widza w przekazywaniu mu informacji. Pomijam już fakt, że właśnie za sprawą owej radykalizacji stronniczości - w jednym wypadku skierowanej ku rządowi, w drugim ku opozycji - widz coraz rzadziej ma w wydaniach telewizyjnych newsów okazję otrzymać rzetelną, merytoryczną, niezmanipulowaną dawkę najwazniejszych informacji, ale fundowana jest mu "papka" z wyraźną przewagą cudzego komentarza, opinii, oglądu.
 • 2016-11-02 23:03 | Aspiryna

  Re:Apel w obronie niezależnych mediów

  "Media publiczne zawsze, również za poprzedniej władzy, stanowiły ośrodek propagandowy rządu. Wszystkim wolno myślącym polecam obejrzenie głównego wydania informacyjnego w TV publicznej i w stacji TVN"

  ````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
  Czy nie dostrzega pan zadnej roznicy pomiedzy mediami "publicznymi" (faktycznie - partyjna tuba propagandowa), a mediami prywatnymi?