Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Właściwy skręt

(2)
Niezależność naszego Trybunału Konstytucyjnego za chwilę przejdzie do historii.
  • 2016-11-06 12:51 | slima11

    skręt.

    Pan Duda współczuje rodzinom ,ale uważa ,ze prawo jest prawo i prokuratura ma rację w sprawie ekshumacji.Pan Duda ,zapomina ,że niezgodnie z prawem ułaskawił nieskazanego pisowca,i złamał prawo w sprawie TK.O czym mówi cały świat i jego promotor z innymi prawnikami.Oznacza to panie Stanisłwie Kochany , że one skręciły na szersze tory ,i jadą jak za czasów ludobójcy Gruzina.
  • 2016-11-06 22:08 | trip

    Re:Właściwy skręt

    Byc moze z braku laku pozostana do wykorzystania kina na S-t Pauli.