Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przy-PISy Redaktora Naczelnego

(2)
Obserwując, choćby pobieżnie, kampanię wyborczą w Stanach Zjednoczonych, trudno było nie odnieść wrażenia, że Donald Trump (i trumpizm) jest amerykańskim odpowiednikiem PiS.
 • 2016-11-09 01:09 | mgoog

  Nowe media - czas przejścia

  Rzecz stara, jak świat. Nowe media tworzą nowe możliwości oddziaływania, a ich początkowa siła może być potężna - ludzie dopiero się ich "uczą". Po jakimś czasie zaczynają dostrzegać manipulacje, deformacje i przekłamania (wynikające czasem z samej istoty nowej formy), ale wymaga to czasu. Wszelkie podskórne, populistyczne energie - tłumione zazwyczaj przez establishment - mają wtedy możliwość gwałtownego rozwoju.
  Bez druku nie było by reformacji, bez radia - Hitler nie zawładnął by sercami i umysłami Niemców, bez sieci społecznościowych - zarówno PiS, jak i Trump pozostali by ma marginesie.
 • 2016-11-09 07:59 | drezdenski

  Re:Przy-PISy Redaktora Naczelnego

  zakazac korzystania z fejsbuka ?