Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co czyta Rada Ministrów?

(5)
W Kancelarii Premiera brakuje chętnych do czytania „Gazety Wyborczej”.
 • 2016-11-17 09:31 | azur

  Pełzająca cenzura

  Może już wkrótce powróci Trybuna Ludu, PAP i Agencja TASS?
 • 2016-11-18 23:57 | Haszszu

  Re:Co czyta Rada Ministrów?

  Racjonalnie rzecz ujmując, to uważam, że media a przede wszystkim prasa, powinna być bezwzględnie krytyczna wobec wszelkiej władzy ... nawet brutalnie krytyczna ... zresztą tylko taką warto czytać. Natomiast, zdumiewa mnie stanowisko władzy, która nie chce czytać krytycznej prasy. Po grzyba czytać coś co schlebia i prezentuje laurki i komplementy ... to jest bezproduktywne. Dla sprawnych rządów a nawet dla utrzymania władzy, potrzebna jest krytyka. Obecna władza nie chce prasy krytycznej ... to dobrze ... to jest droga do zagłady ... i aby jak najszybciej.
 • 2016-11-20 14:37 | lemarc

  Re:Co czyta Rada Ministrów?

  Jakie głąby każdy widzi.
  Nadszedł czas głąbiarstwa i natrętnych psycholi.
  Jak wszystko, kiedyś minie.
 • 2016-11-22 07:35 | born in the prl

  Re:Co czyta Rada Ministrów?

  Wojsko przymusowo ogląda Dziennik TV. Tak było za komuny i tak będzie teraz.Cyt."słuszną linię ma nasza władza"
 • 2016-11-22 10:42 | taktotak

  Re:Co czyta Rada Ministrów?

  Bardzo zabawny młodzieniec Jaki uczy się dyrygentury pod okiem pana Zbyszka. Opowiadali mi nauczyciele o czasach stalinowskich - kiedy w ich szkołach tak naprawdę rządzili ZMPowcy - młodzi, dynamiczni, inteligentni i brutalni. Ile razy oglądam w TV młodzieńca Jakiego, z jego skłonnością do moralizatorstwa (dobrali się z panem Zbyszkiem jak dwa ziarna w korcu maku),przeżywam wizualizację przełomu lat 40/50 XX w. w Polsce.