Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy wszyscy będziemy wegetarianami?

(2)
Rozmowa z Jarosławem Urbańskim, socjologiem, o politycznej historii mięsa i o tym, czy świat jest skazany na wegetariańską dietę.
 • 2016-12-22 01:15 | turpin

  rezygnacja

  Zrezygnował nie tylko z wizyt w sklepie mięsnym, ale także najwyraźniej u fryzjera, a prawdopodobnie również - w łazience.
 • 2016-12-26 20:59 | drezdenski

  Re:Czy wszyscy będziemy wegetarianami?

  Gosciu wyprodukowal stek bzdur na uzytek elyt czytajacych polytyke i nic wiecej.
  Wystarczy, ze przecietny posiadac szarych komorek uzmyslowi sobie roznorodnosc warunkow klimatycznych w ktorych bytowali ludzie w okresie prehistorycznym by uswiadomic sobie pierdoly pociskane przez "rozbrajacza mitow prehistorycznego czlowieka lowcy" a powielane przez tygodnik dla cwiercinteligentow...bo przeciez juz nie pol.....Zenada...Kiedy robicie wywiad z Kononowiczem ?