Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kaczyński znów straszy układem. Czy to kogoś jeszcze dziwi?

(7)
Prezes PiS ujawnił ponadto prawdziwych inspiratorów ostatnich wydarzeń w Sejmie.
 • 2016-12-28 17:24 | jaze57

  cierń psychopatyczny

  kaczyński,kim jong-un czy erdogan mogą podać sobie ręce, to psychopaci którzy nie tolerują innego punktu widzenia oraz żadnej krytyki, nawet tej konstruktywnej. Ciekawe kiedy kaczyński wprowadzi stan wojenny, a potem wypowie USA, Niemcom, i Rosji wojnę ? ""
 • 2016-12-28 20:05 | Analfabetonista

  Re:Kaczyński znów straszy układem. Czy to kogoś jeszcze dziwi?

  Nie trzeba być geniuszem by wiedzieć, że opozycja zamierza wykonywać plan nowego "liberum veto" a jeśli pan ogląda telewizje to wypowiadanie się, że to PIS manipuluje informacjami w mediach jest OGROMNIE nieobiektywne ...Widzę jedno, że jeśli władza zostanie w rękach Polaków to tego pożałujemy. ''''''Z głębi dziejów, z krain mrocznych,
  Puszcz odwiecznych, pól i stepów,
  Nasz rodowód, nasz początek,
  Hen od Piasta, Kraka, Lecha.
  Długi łańcuch ludzkich istnień
  Połączonych myślą prostą.

  Żeby Polska, żeby Polska!
  Żeby Polska była Polską!

  Wtedy, kiedy los nieznany
  Rozsypywał nas po kątach,
  Kiedy obce wiatry grały,
  Obce orły na proporcach-
  Przy ogniskach wybuchała
  Niezmożona nuta swojska.
  Żeby Polska, żeby Polska....

  Zrzucał uczeń portret cara,
  Ksiądz Ściegienny wznosił modły,
  Opatrywał wóz Drzymała,
  Dumne wiersze pisał Norwid.
  I kto szablę mógł utrzymać
  Ten formował legion, wojsko.
  Żeby Polska, żeby Polska.....

  Matki, żony w mrocznych izbach
  Wyszywały na sztandarach
  Hasło: "Honor i Ojczyzna"
  I ruszała w pole wiara.
  I ruszała wiara w pole
  Od Chicago do Tobolska.
  Żeby Polska, żeby Polska...''''
 • 2016-12-29 06:37 | andrzej52

  Re:Kaczyński znów straszy układem. Czy to kogoś jeszcze dziwi?

  Cały czas twierdzę, że należy wynając fachowca, który posprząta.
  Druga sprawa, gdyby pomówieni (od lat pomawiani), za każdym razem wytaczali mu sprawy sądowe, Kaczelnik nie wychodzil by z sądu.
 • 2016-12-29 11:49 | sprint

  Re:Kaczyński znów straszy układem. Czy to kogoś jeszcze dziwi?

  Przypomina sie jeszcze nie zapomniane uparte powiedzenie wladcow PRL: wladzy raz zdobytej nie oddamy! Dodajac do tego wszystkie dzialania PiS, zmierzajace do autorytaryzmu, wskazuje na zafascynowanie Kaczynskiego rzadami komunistow, korzysta z ich pomocy, wykorzystujac w swoim rzadzie i sejmie. Od komunistow odroznia go tylko to, ze do swych celow wykorzystuje Kosciol katolicki, ktoremu autorytaryzm wcale nie jest tez obcy. Wyrosl i wychowal sie w srodowisku, w ktorym jego ojciec za pojscie na wspolprace z komunistami zostal nagrodzony stanowiskami, willa na Zoliborzu i mozliwoscia wygodnego zycia w PRL. Pomimo tego, ze byl bylym akowcem i powstancem. Odwdziecza sie wiec teraz tym samym, obdzielajac w swym rzadzie bylych ubekow i prokuratorow komunistycznych synekurami. Ma za co i przyklad ojca.
 • 2016-12-29 12:24 | snakeinweb

  Re:Kaczyński znów straszy układem. Czy to kogoś jeszcze dziwi?

  Wy nadal straszycie tym żulikiem Kaczyńskim.

  A ja i tak na Was ani na tego waszego K. nie zagłosuję.
 • 2016-12-29 12:32 | Gama

  Re:Kaczyński znów straszy układem. Czy to kogoś jeszcze dziwi?

  Określenie "idiota" jet jednak adekwatne do stanu jego umysłu. Ludyczny sposob postępowania wzoruje na dawnych cudotwórcach, przywódcach religijnych. Oni też porywali tłumy, nawet inspirowali mordy religijne. Kaczyński jak poprzednicy "nawrócił" dużą część społeczeństwa na swoją wiarę. To tylko pozornie Polska to cywilizowany kraj.
 • 2016-12-29 19:47 | Aspiryna

  Re:Kaczyński znów straszy układem. Czy to kogoś jeszcze dziwi?

  Nie trzeba być geniuszem by wiedzieć, że opozycja zamierza wykonywać plan nowego "liberum veto" a jeśli pan ogląda telewizje to wypowiadanie się, że to PIS manipuluje informacjami w mediach jest OGROMNIE nieobiektywne ...

  ``````````````````````````````````````````````````````````````````````````
  Szanowny pan raczy zartowac... Opozycja nie ma obecnie mozliwosci zadnego "liberum veto". Nawet w obliczu jawnego lamania prawa oraz Konstytucji RP przez PiS-owskich aparatczykow. A media... PiS-owskie media manipuluja
  i klamia czesciej nizli media za czasow poznego PRL-u (dobrze pamietam owe czasy)!