Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przełomowy moment sejmowego kryzysu. Cztery tygodnie protestów od środka

(5)
Spór o okupację sali obrad dociera do punktu kulminacyjnego, ale wciąż trudno przewidzieć jak się skończy. Jak doszło do tego kryzysu?
 • 2017-01-10 14:52 | Jacek, NH

  Przełomowy moment sejmowego kryzysu. Cztery tygodnie protestów od środka

  Opozycja nie walczy już o nic, opozycja najgłupiej jak potrafi nie godzi się z porażką. Należało rozprawić się z komunistyczną hołotą z PO, Nowoczesnej, KOD, SB, WSI, PZPR tak, jak Erdogan z rozprawia się z puczystami w Turcji. UE nic wtedy nic by nie powiedziała

 • 2017-01-10 15:27 | janadam48

  Re:Przełomowy moment sejmowego kryzysu. Cztery tygodnie protestów od środka

  Właśnie zakończyło się spotkanie części opozycji z naczelnikiem. Opozycja została ograna. To są chłopcy w krótkich spodenkach. Jednak PO ma rację. Prezes PSLu liczy na kilka stołków,Petru zakochany na razie nie ma głowy do polityki.Kukiz jak zwykle jest za a nawet przeciw. I Naczelnik osiągnął to co chciał, Rozpieprzył opozycję i jest po ptokach. Właśnie Naczelnik ogłasza,że budżet został uchwalony zgodnie z konstytucją. Wszystkiemu jest winna opozycja. Jest git.
 • 2017-01-10 17:25 | Caramba

  Przelomowy ?

  Prezes rozmawia, może nawet trochę ustąpi bo, to bitwa o pietruszkę. Właściwie o obraz z sejmu, że niby parlamentaryzm kwitnie, większość rządzi, kraj się czyści i reformuje itp.
  A naprawdę ważne sprawy odsuwa się z widoku publicznego, pisowcy przejmują wszystko nawet konstytucyjnie niezależne instytucje demokratyczne i tych tematów prezes nie negocjuje i w tych tematach się nie cofa.

  I ta władza wygląda jeszcze dziwniej niż Lech Kaczyński w krypcie wawelskiej.
 • 2017-01-10 23:22 | Martin L

  Re:Przełomowy moment sejmowego kryzysu. Cztery tygodnie protestów od środka

  | Jacek, NH
  """Opozycja nie walczy już o nic, opozycja najgłupiej jak potrafi nie godzi się z porażką. Należało rozprawić się z komunistyczną hołotą z PO, Nowoczesnej, KOD, SB, WSI, PZPR tak, jak Erdogan z rozprawia się z puczystami w Turcji. UE nic wtedy nic by nie powiedziała "
  z komunistyczna holota to mial pan na mysli Piotrowicza i jemu podobnych w pisie?
  opozycja walczy o to zebym nie musial byc politycznym uchodzca. Chce zyc jak wolny czlowiek.
  Owszem Erogan sie rozprawia jak Stalin, Pinichet, i wielu innych mniej lub bardziej krwawych dyktatorow. podobnie bylo za PRl-u.
 • 2017-01-11 02:13 | observer

  Hańba

  Odcieli ludziom ogrzewanie, światło, dostęp do sanitariatów a potem poszli do swoich domów dzielić się opłatkiem - celebrować narodziny Chrystusa Miłosiernego. Co za hipokryzja i zezwierzęcenie. Jeżeli jesteście katolikami to będzie wam to zapamiętane.
  Typowo też - żaden klecha nie przyszedł z opłatkiem dla głodujących i marznących przed Sejmem.
  Powiedzieć WSTYD to mało. To jest HAŃBA!