Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Na mundialu 2026 wystąpi aż 48 drużyn. Czy to żart?

(5)
Rozcieńczania emocji na wielkich imprezach piłkarskich ciąg dalszy. Na mundialu 2026 wystąpi 48 drużyn. Ironiści twierdzą, że wreszcie zagra Watykan.
 • 2017-01-10 14:56 | miłośnik czarnych jagód

  48 drużyn

  Redaktorze sprawa się rozbija ,o...No właśnie o co się rozbija problem.
  W kontekście zwiększenia liczby drużyn z Azji.
  No trzeba wszystko zrobić, aby na Mundial zakwalifikowała się Chińska Republika Ludowa.
  Czy może sobie Redaktor wyobrazić zainteresowanie Chińczyków takimi mistrzostwami.
  Czy może sobie wyobrazić Redaktor sumę jaką krzyknie FIFA od Chin za prawo do transmisji telewizyjnych
  Nie, wiem niech to będzie dolar od łebka, czyli 1,4 mld mieszkańców pomnożone przez 1 dolar daje w przybliżeniu około....1,4 mld dolarów.Taka kasa do Fifowskiej skarbonki
  Co FIFIE po 300 tysięcznej Islandii, czy 5 milionowej Grecji?
  Niech sobie Redaktor wyobrazi ten szał wśród reklamodawców kiedy 1 mld Chinczyków będzie obserwowało mecz ChRL – Niemcy...zakończony wynikiem 0:17.a w trakcie przerwy reklamy wiadomych specjałów
  Nie ważny wynik ,ale ta kasa.
  A jeżeli się uwzględni azjatyckie kraje zaKATARzone, gdzie może liczba mieszkańców nie jest tak okazała, ale wielbłąd i jego właściciel też są liczbami nie do pogardzenia.
 • 2017-01-10 16:49 | miłośnik czarnych jagód

  Re:Na mundialu 2026 wystąpi aż 48 drużyn. Czy to żart?


  Jak Chińczycy przy 48 drużynach nie załapią się do Mundialu to zrobi się Mundial z 96-oma drużynami.A co!!!
  Wspomni Redaktor moje słowa.
 • 2017-01-11 08:41 | mwas

  Re:Na mundialu 2026 wystąpi aż 48 drużyn. Czy to żart?

  Niewiele krajów będzie w stanie takie mistrzostwa zorganizować samodzielnie - ilość stadionów. I rzeczywiście mecz San Marino - Nepal nie będzie hitem, a może tak???
 • 2017-01-11 10:10 | vandermerwe

  Re:Na mundialu 2026 wystąpi aż 48 drużyn. Czy to żart?

  "...Tam bunt elity już doprowadził do częściowego wycofania się z reformy Platiniego otwierającej wrota Ligi Mistrzów dla słabeuszy..."

  O ile mozna sie zastanowic nad sportowym sensem powiekszenia ilosci druzyn wystepujacych na Mistrzostwach Swiata o tyle podany przyklad Ligi Mistrzow jest lekko chybiony. Liga Mistrzow wieje nuda, gdyz jest zamknietym stowarzyszeniem najbogatszych klubow Europy, do ktorego praktycznie nikt inny nie maja dojscia - Liga Mistrzow w swoim zalozeniu miala byc zrodlem dodatkowego, wlasciwie gwarantowanego, dochodu dla najbogatszych klubow. Takich gwarancji nie dawaly wczesniejsze rozgrywki pucharowe, gdzie jednak najbogatsi padali ofiara slabeuszy.

  Pozdrawiam
 • 2017-01-18 09:55 | konrdox

  Re:Na mundialu 2026 wystąpi aż 48 drużyn. Czy to żart?

  Raczej do meczu San Marino - Nepal nie dojdzie ale już udział reprezentacji Chin jest jak najbardziej możliwy, a co za tym idzie mnóstwo kasy od sponsorów takich jak nike, adidas, mastercard itd. Swoją drogą ciekawe czy pozwolą na reklamę firmom bukmacherskim, których to loga widzimy podczas meczów piłkarskich, firmy te są też często sponsorami drużyn w lidze angielskiej, hiszpańskiej czy włoskiej. Piłka nożna to jeden wielki biznes w którym państwo środka musi kiedyś zaistnieć. Już teraz ściągają największe gwiazdy do swojej ligi, zwiększając tym samym zainteresowanie futbolem w kraju. W ciągu 10 lat może się naprawdę dużo zmienić i kto wie może to Chiny będą walczyły o najwyższe laury podczas mundialu w 2026.