Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Drugie spotkanie ws. kryzysu parlamentarnego. Wciąż bez szans na porozumienie

(7)
Drugie spotkanie dotyczące kryzysu parlamentarnego przebiegło podobnie jak pierwsze. Grzegorz Schetyna odmówił rozmów z PiS.
 • 2017-01-10 18:09 | woytek

  Prezes sprywatyzował polską politykę, tą wewnętrzną i tą zagraniczną

  Prezes kieruje się własnymi obsesjami i własnymi uprzedzeniami. Sprywatyzowana polityka przez cwanego intryganta jest legitymizowana przez globalnych właścicieli świata , którzy manipulują uprzedzeniami prezesa załatwiając polskimi rękoma własne interesy.
  Żartując, Prezes jest wcieleniem Belzebuba, którego imię wymienił polityk Platformy jako 4-tego króla. Jak twierdzi znany felietonista Stanisław Michalkiewicz nie ma przypadków , są tylko znaki. Takim znakiem jest przejęzyczenie polityka Platformy. Prezes to wcielenie Belzebuba, a jego pomocnik kot jada na śniadanie szczupaki łowione przez Kurskiego z TVP , o czym możemy się dowiedzieć oglądając "ucho prezesa" w internecie.
 • 2017-01-10 19:03 | Laclos

  Re:Drugie spotkanie ws. kryzysu parlamentarnego. Wciąż bez szans na porozumienie

  Przecież jest oczywiste od zawsze, ze PiS nie zamierza rozmawiać z opozycja bo ma inne plany: autorytarny przewrót w Polsce. Liderzy partii opozycyjnych wykazujący niby dobra wole, a w rzeczywistości legitymizujący te poczynania PiS, no i osmieszajacy się przy okazji, pokazali się jako ludzie niegodni miana polityka. Niech może jeszcze przeproszą marszałka Kuchcińskiego, podejmą pod nogi Prezesa i obiecają, ze odtąd będą grzecznie głosować razem z PiS za ustawami demolującymi ustrój państwa.
 • 2017-01-10 21:29 | janadam48

  Re:Drugie spotkanie ws. kryzysu parlamentarnego. Wciąż bez szans na porozumienie

  Takim oto sposobem poseł, naczelnik został szefem opozycji. Teraz ma już wszystko. Prezydenta,premiera,marszałków Sejmu i Senatu a nawet swój kabaret,, ucho Prezesa" i jest szefem opozycji.
  Powtórzę za klasykiem "No i poparz kocurku to kiedyś wszystko będzie twoje".
  Czy jest gdzieś jeszcze tak popier....y kraj?
 • 2017-01-10 21:41 | janadam48

  Re:Drugie spotkanie ws. kryzysu parlamentarnego. Wciąż bez szans na porozumienie

  Oto polubownie nastawiony Prezes Wszystkich Prezesów i lider opozycji w żywiole cyt za wyborczą,,- Jesteśmy pewni, że przyjdzie dzień, kiedy Polska będzie ostatecznie uwolniona od tego wszystkiego, od tej choroby, którą dziś także tutaj widzimy. Powtarzam - przyjdzie taki dzień. I żadne krzyki, żadne syreny tego nie zmienią. Polska zwycięży wbrew zdrajcom - zakończył Kaczyński, nawiązując do protestów, które przeszkadzały mu w comiesięcznym przemówieniu."
  Jeżeli ktoś jeszcze myśli o demokracji powinien jak najszybciej odwiedzić psychiatrę albo korzystając jeszcze z otwartych granic, wiać gdzie pieprz rośnie!
 • 2017-01-11 01:22 | Jacek, NH

  Re:Drugie spotkanie ws. kryzysu parlamentarnego. Wciąż bez szans na porozumienie

  Oto powód. Blisko 12 tys. materiałów ze zbioru zastrzeżonego Instytutu Pamięci Narodowej zostało zweryfikowanych. W drugiej połowie stycznia IPN opublikuje wykaz dokumentów wyłączonych ze zbioru. Wśród nich znajdą się teczki personalne tajnych współpracowników SB, PRL-owskich oficerów wywiadu i kontrwywiadu oraz materiały operacyjne
 • 2017-01-11 11:05 | Jacek, NH

  Re:Drugie spotkanie ws. kryzysu parlamentarnego. Wciąż bez szans na porozumienie

  Zaczęli awanturę. Obrady Sejmu jeszcze nierozpoczęte, a opozycja już żąda przerwy. Schetyna ujawnia plan na dziś. Platforma chce sparaliżować pracę Sejmu
 • 2017-01-12 00:03 | SŁOWIANIN STANISŁAW

  Re:Drugie spotkanie ws. kryzysu parlamentarnego. Wciąż bez szans na porozumienie

  Skoro konstytucja nie zabrania okupacji mównicy to mamy legalną formę protestu w ramach organu stanowiącego prawo.To tak jak z domniemaną kompetencją prezydenta nazywaną falandyzacją. A wszystko dzieje się pod krzyżem nie wyniesionym na czas kłótni katolików w szatach partyjnych o dostęp do srebrników podatników aby mieć klawe życie. Nie wstając aby podpisać listę w firmie z minimalnym wynagrodzeniem.Tak sobie myślę,że mamy katolicki cyrk bo kształt Sejmu do tego zobowiązuje.