Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co kryje w sobie imperium Tadeusza Rydzyka

(7)
Chyba nigdy tak niewielu nie dostało od państwa tak wiele w tak krótkim czasie.
 • 2017-01-14 00:07 | Jan Bohynski

  imperium tadeusza rydzyka

  Piekno moralne Ojca Dyrektora wprost bije z jego oblicza. JB.
 • 2017-01-14 01:04 | Abenadar

  Re:Co kryje w sobie imperium Tadeusza Rydzyka

  Jest cechą demokracji, że nawet takie kłamstwa wolno pisać na różnych portalach. Autor zdradza swoją kompleksową nieznajomość Radia po prostu jako słuchacz, przytacza jakieś liczby, ale szkoda, że nie wspomina ile kosztuje miesięczne utrzymanie radia, a zwłaszcza telewizji o wiele od niej droższej, w eterze. Ja wiem, ale bynajmniej nie powiem. Są to kwoty o wiele wyższe niż „286 tys. zł" czy ile tam. Kwoty o wiele wyższe i to każdego miesiąca. Drogą do poznania Radia jest jego słuchanie, a nie czytanie o nim na wikipedii, którą współtworzę. Abenadar
 • 2017-01-15 18:02 | Aspiryna

  Re:Co kryje w sobie imperium Tadeusza Rydzyka

  Dobrze... kiedy wreszcie "ojciec" Rydzyk odda te sto milionow?
 • 2017-01-19 18:54 | Martin L

  Re:Co kryje w sobie imperium Tadeusza Rydzyka

  Abenadar
  Proszę pana cecha demokracji nie jest opowiadanie kłamstw to jest cecha państw totalitarnych. Jeśli pan zarzuca kłamstwo to proszę podać gdzie albo przeporosic.
  Co do ogromnych kosztów to lepiej bylo w takim razie by przekzac te pieniądze na dla rodzin posiadających osoby niepełnosprawne wymagające stałej opieki. Ewangelizacja jeśli ma byc autentyczna nie może zapominac o potrzebujacych, w przeciwnym razie jest nastawiona na sprzedawanie wiary a z tej sprzedaży, pieniądze się po prostu inwestuje. Proszę podąć mnnie jakikolwiek przykład komu swoja działalnością Jasnie Pan Rydzyk przez 25 lat pomógl? Zalozyl hospicium, zajmuje się działalnością charytatywna, nie. " Obronca zycia" tylko z nazwy na pokaz. Te ogromne koszty o których pan pisze mogły przez 25 lat uratować nie jedno ludzkie życie i uczynić ogrom dobra a tak zostały tyko zmarnowane.
 • 2017-01-21 13:12 | frugopij

  Re:Co kryje w sobie imperium Tadeusza Rydzyka

  @Abenadar
  Przepraszam, ale kogo obchodzą koszty utrzymania "w eterze" prywatnej działalności medialnej? Są za duże? No to zamykamy, cześć i do usłyszenia. Przecież podatnik nie będzie za to płacił...
 • 2017-01-22 00:44 | turkmen

  Re:Co kryje w sobie imperium Tadeusza Rydzyka

  ..ten pan zwany ,,ojcem dyrektorem ,,katolicki duchowny ktory otworzyl szeroko bramy i powiedzial ze najwazniejsze sa pieniadze a potem Maryja ,JP-II a na koncu dopiero Jezus ,biznes % biznes
 • 2017-01-26 18:12 | Patagon

  Re:Co kryje w sobie imperium Tadeusza Rydzyka

  Swiat komunistyczny, nic nie dociera, okreslona wizja swiata uznana za swieta, dogmatycy i glosiciele prawdy naukowej. Cofam sie do czasu o ktorym czytalem, zastanawiam sie co czuli bolszewicy wbijajacy na pal kobiety carskich i oplskich ofocerow ktorym nie udalo sie zwiac z karju nowego szczescia.