Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kobiety buntują się na całym świecie. Rządzący mogą ich nie pochwalać, ale muszą docenić

(14)
Skala i zasięg demonstracji pokazują, że ludzie na obu półkulach jednoczą się przeciwko zmianom w polityce.
  • 2017-01-22 10:29 | snakeinweb

Komęt

Ludzie na całym świecie są przeciwko zmianom. W przeciwieństwie do wyborców, którzy na całym świecie optują raczej za zmianami. Każda zmiana, czy to na złe czy na dobre jest dobra.
  • 2017-01-22 11:00 | Indoor prawdziwy

Re:Kobiety buntują się na całym świecie. Rządzący mogą ich nie pochwalać, ale muszą docenić

''Skala i zasięg demonstracji pokazują, że ludzie na obu półkulach jednoczą się przeciwko zmianom w polityce.''

Chciałoby się zapytać co takiego ludziom na obu półkulach tak się podobało w polityce do tej pory ?
  • 2017-01-22 11:04 | panjanek

Re:Kobiety buntują się na całym świecie. Rządzący mogą ich nie pochwalać, ale muszą docenić

"...w wielu metropoliach na całym świecie doszło do masowych protestów, od Tokio, poprzez Kapsztad, Oslo, Pragę, aż po Rio de Janeiro..." oraz w miastach krajow muzulmanskich takich jak... (tu prosze wpisac nazwy metropolii).
    Dziekuje.
  • 2017-01-22 17:40 | woytek

Re:Kobiety buntują się na całym świecie. Rządzący mężczyźni są bardziej kobiecy od kobiet .

"Ręce precz od mojego ciała" - to ambitny protest. Świrują kobiety wielkich miast.
    Ten globalny kołchoz internetowo-telewizyjny z milionami nygusów pozostających na utrzymaniu podatnika fermentuje i od czasu do czasu musi wybuchnąć. Telewizja w krajach tak zwanego "cywilizowanego" zachodu jest beznadziejnie frustrująca . Wypełnia go plotka, bełkot i kronika kryminalna.
    Zdarzają się i takie wygłupy : aktorka - celebrytka wygłasza apel polityczny obiecując zrobienie loda każdemu głosującemu na Hillarię .
    Po przegranych wyborach, te świrujące "feministki" muszą odreagować i organizują marsze nie potrafiąc sformułować programu tego protestu. Świat ocipiał. To jest efekt uboczny nadmiaru czasu, braku wykształcenia i totalnego upadku kultury.
  • 2017-01-23 05:30 | vandermerwe

"Europa ma jeszcze chwilę na refleksję – przed nami wybory w Holandii, Francji i w Niemczech. "

Trudno zrozumiec jaki to ma zwiazek z marszem kobiet, ktorego cele tez nie sa oczywiste.

Pozdrawiam
  • 2017-01-23 11:30 | izakan

Te protesty, powinny odbywać się pod kościołami i w Watykanie, bo to tam tkwi źródło z którego czerpią pełnymi garściami ci wszyscy nawiedzeni zwolennicy powrotu do wieków średnich; przynajmniej w zakresie pozycji kobiet w społeczeństwach.
  • 2017-01-23 13:43 | Hmm?

Pani Joanno, mam dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących pismo (niegdyś) dla intelektualistów. Proszę napisać jak to jest, że ktokolwiek w 2017 roku może jeszcze wpominać takie kłamstwa jak te o "szklanym suficie" i "nierówności płac"? Proszę napisać, jak to jest, że ci wredni kapitaliści dobrowolnie płacą więcej zatrudniając mężczyzn, mimo że mogliby płacić mniej kobietom? Aż tak bardzo nienawidzą kobiet, że zgadzają się tracić pieniądze?
  • 2017-01-23 18:38 | AOlsztynski

Czasami ma się wrażenie, iż rzucenie legionów kobiet to ostatnie posuniecie liberałów mające na celu ocalenie ich „demokracji” - przed ostateczną klęską.
  • 2017-01-24 04:25 | Kosal

Pani Joanno,
    Nie wszystko bylo tak cacy jak pani podaje. Byly tez hasla: "fuck Trump" a pokojowa aktywistka Madonna powiedziala ze ma zamiar wysadzic Bialy dom w powietrze. No coz takie sa dziejsze panie. A poza tym latwo sie protestuje za pieniadze Sorosa. Na ten marsz Soros wydal 90 milionow dolarow. W tym marszu chcialy brac udzial organizacje kobiet ktore sa przeciw aborcji ale zostaly wyproszone z udzialu chociaz mial to byc marsz solidarnosci kobiet.
    Zastanawiam sie co takiego Trump zrobil ze zezloscil te panie, bo przeciez jest dopiero 3 dni prezydentem.
  • 2017-01-24 04:53 | Andrzej Falicz

A co z rudymi?
  • 2017-01-24 13:32 | zyta2003

Bylam na demonstracji w NY, no nie, faktycznie okrzyki fuck Trump zupelnie ja dyskwalifikuja, w odroznieniu o slownika Trumpa, ktoremu wolno wyzywac, klamac obrazac, drwic. Na kilkaset miast w USA nie bylo ani jednego incydentu.
    Wielce mnie ucieszyla informacja, ze Soros wydal 90 mil. na organizacje protestow w 637 miastach calego swiata. Zeby zyl wiecznie i wiecznie wspieral. Czy mozesz @Kosol podac zrodlo informacji, zebym upewnila sie w mojej radosci.
    Szkoda, ze Soros nie dotarl z pieniedzmi do polskich kobitek, ktore tak dzielnie protestowaly kilka miesiecy temu, teraz mialy okazje znow zaistniec z problemem rownosci kobiet - bo to n ie tylko chodzi o prawa reprodukcyjne.
    @ snakeinweb Oczywiscie ty tutaj - jak i ja. Prosze tylko nie tlumacz nieudolnie przytoczonego przeze mnie na forach blogowych hasla "my body my choice". Wiecej uwag nie mam, szkoda klawiatury.
    Na 15 kwietnia ( ostatni dzien skladania deklaracji podatkowych) juz jest zapowiedziana demonstracja w calych Stanach pod haslem: "Trump! pokaz rozliczenie podatkowe." Mysle, ze wtedy to faktycznie cos sie moze dziac, bo bedzie nie 1/3 mezczyzn, tylko znacznie wiecej. To jest niedziela wielkanocna i wlasciwie nie mam problemu co robic. Niech w tym roku organizuje sniadanie osoba z mojej rodziny, ktora kilka miesiecy temu powiedziala: a po co ma pokazywac rozliczenia. A ja pojde na demonstracje. Na pewno.
    Teraz przeciwnicy Tr. wykorzystuja socjotechnike tzw TEA Party, ktora kilka lat temu okazala sie ogromnie skuteczna.
    Zeby nie obrazac delikatnych uszatek panow przytocze haslo: We need the leader, not creepy twitter.
  • 2017-01-24 14:36 | Vera

A to mnie Pani zaskoczyła

Najpierw drobnostka: W NY udział brało wg policji 120 tys a nie 500 tys osób. Ale co tam.
    Same protesty (współ)organizowała Linda Sarsour, znana muzułmanka walcząca w USA o wprowadzenie Szariatu. Znalazły sobie te kobiety niezłą przywódczynię w walce o prawa kobiet. Gratuluję. Dzięki temu niektórzy używali amerykańskiej flagi jako muzułmańskiego nakrycia głowy a biorący udział w protestach "mężczyźni" płakali rzewnymi łzami wzruszenia. Mnie też to wzrusza. I to jak.
    A te infantylne różowe nakrycia głowy z powodu głupiego i nie publicznego dowcipu Trumpa sprzed 10 lat pokazują po prostu, że do wszystkiego można się przyczepić byle tylko rozróba była. Proszę włączyć polski telewizor albo prawie dowolną polską stronę internetową a dzień w dzień ma Pani dziesiątki takich "dowcipów". Jakoś to Panią nie boli? Nawet panowie u władzy publicznie sobie na to pozwalają. Bez komentarza.
    Ciekawe, że dla takich rozrywkowych protestujących ukuto już nawet świetne nowe określenie: "Libtardzi" (=Liberałowie zatrzymani w rozwoju). Mamy to i w Polsce, gdzie nagle okazuje się, że liberalne hasła jak ACTA czy TTIP, przeciw którym demonstrowały setki tysięcy to dzisiaj samo dobro do obrony.
    Kpiny
    P.S. A używanie dzieci jako broni w swoich rozgrywkach było i jest dla mnie rzeczą najgorszą z możliwych. Gorzej niż w reklamach. Niezależnie od przekonań i celu.
  • 2017-01-25 22:37 | Aspiryna

"Czasami ma się wrażenie, iż rzucenie legionów kobiet to ostatnie posuniecie liberałów mające na celu ocalenie ich „demokracji” - przed ostateczną klęską."

```````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
    I znowu kolejny zwolennik teorii spiskowych na forum? Czy sadzi pan, ze kobiety to "bezmozgowe istoty", ktore mozna w dowolny sposob przestawiac lub/i wykorzystywac?

P.S. Z roznych panskich wpisow na forach Polityki wynika, ze pan zamiast "demokracji" wolalby widziec, np. dyktature w PiS-owskim wydaniu.
    Zwolennik "dojnej zmiany"?
  • 2017-01-25 22:43 | Aspiryna

A te infantylne różowe nakrycia głowy z powodu głupiego i nie publicznego dowcipu Trumpa sprzed 10 lat pokazują po prostu, że do wszystkiego można się przyczepić byle tylko rozróba była.

```````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
    Dlaczego pani klamie, pani "Vero"? Tu nie chodzi o jakis jeden prymitywny "zart"
    Trumpa sprzed 10 lat. Podobnych (a nawet gorszych) przykladow postepowania
    tego czlowieczka sa dziesiatki, a nawet setki... W czasie swojej kampanii
    wyborczej plul jadem i zolcia w prawie kazdym przemowieniu.
    Prosze posluchac!