Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Opozycja według Prawa i Sprawiedliwości

(6)
Zawrotną karierę po kryzysie parlamentarnym robi taki przekaz: genialny Kaczyński ogrywa swoich przeciwników jak dzieci, opozycja jest beznadziejna, nie ma lidera i właśnie się skończyła.
 • 2017-02-01 14:47 | kromera4

  Nie wieżę ....

  Nie wieżę, że tak łopatologicznie ( by nie rzec prostacko) propagandowy tekst mógł wyjść spod piór tych dwóch Panów. To przesłanie " jeśli nie chcesz aby rządził PIS to musisz popierać PO lub Nowoczesną" jest urągające inteligencji czytelników Polityki. Panowie ten artykuł można wprost przedrukować w jakimś prawicowym periodyku jako "instrukcje dla leminga". Czy Panowie nie rozumieją, że właśnie jeśli nie można walczyć na płaszczyźnie formalnej to forma, posta stają się ważniejsze. Jeśli uznać że opozycja walczy o wartości to nie może popełniać takich gaf ( delikatnie mówiąc) jak Petru. Nie można jednoczenie głosić, że walczymy z dyktaturą i wystawiać lipnych faktur. Nie wieżę, że Panowie tego nie rozumieją i dlatego uważam ten ten tekst za propagandę
 • 2017-02-01 23:34 | haneczka

  Re:Opozycja według Prawa i Sprawiedliwości

  Kuriozalne, że taki artykuł jest dostępny tylko dla abonentów.
  To jakiś ponury żart. Brak dostępu niewątpliwie poszerzy antypisowski elektorat
  Panowie, przecież w ten sposób dokładacie kolejną cegiełkę do umacniania władzy PiS. Ręce opadają.
 • 2017-02-02 09:11 | mt7

  Re:Opozycja według Prawa i Sprawiedliwości

  Do Kromera4
  Zanim zacznie się krytykować autorów, dobrze jest najpierw skonfrontować się ze słownikiem ortograficznym.
 • 2017-02-03 21:44 | lusia24

  Re:Opozycja według Prawa i Sprawiedliwości

  Zgadzam się z artykułem. Nie mogę zrozumieć tych hamletujacych, że np. Pójdą na manifestacje KOD, ale bez Kijowskiego. Albo tych którzy mówią żadnych partii na demonstracji KOD. Największa manifestacja miała miejsce w maju, gdy była wspólna PO, Nowoczesna, KOD. Staram się tłumaczyć w mediach społecznościowych, że teraz nie jest czas na wybrzydzanie, trzeba połączyć wszystkie siły. Dzielić się można później.
 • 2017-02-03 22:52 | JanKalema

  Re:Opozycja według Prawa i Sprawiedliwości

  Witam Szanownych Panów Redaktorów.
  Trudno mi się z Panami nie zgodzić.
  Pozwoliłem sobie na mały test. Policzyłem częstość wystąpień kilku słów.
  Kaczyński - 35, Petru - 6, Schetyna - 5, PiS - 35, Platforma - 6, PO - 3, Nowoczesna - 5. Do tego załączono duże zdjęcie Kaczyńskiego i malutkie postaci Petru i Schetyny. Taka ot mowa gestów. Sądzę, że Panowie nie za bardzo wierzą w głoszone tezy. Szkoda.
  Kłaniam się nisko. Z wyrazami szacunku. eS
 • 2017-02-04 01:38 | kruk

  Re:Opozycja według Prawa i Sprawiedliwości

  Autorzy maja racje. Malostkowosc ze strony przeciwnikow PiS jest zgubna. Rezygnowac z popierania sil oporu przeciw rodzacej sie dyktaturze tylko dlatego, ze taki czy inny przywodca opozycji nie jest czlowiekiem bez skazy, jest niepowazne. Obrazalstwo z byle powodu nie swiadczy o dojrzalosci.