Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Na żłobku zawisła tablica na cześć Macierewicza

(6)
W wyniku działań Antoniego Macierewicza powstał żłobek w Czarnem, o czym informuje specjalna, ufundowana na cześć ministra tablica pamiątkowa.
 • 2017-02-02 18:37 | andrzej52

  Żłób, a nie żłobek.

  A gdzie ma szukać rekrutów do swojej gwardii, jak nie w żlobkach.
 • 2017-02-02 23:13 | Zdzich49

  Re:Na żłobku zawisła tablica na cześć Macierewicza

  Żłobek - rzecz użyteczna. Nazwiska na tablicy pamiątkowej - jak najbardziej. Wiadomo - współczesnym nie zaszkodzi a może pomóc w życiu. Dla potomnych natomiast - cenna wskazówka naszej kultury prowincjonalnej z epoki tzw. PiS-u.
 • 2017-02-03 00:11 | Aspiryna

  Re:Na żłobku zawisła tablica na cześć Macierewicza

  Jeden krotki cytat:

  "W niecały rok ze służby odeszło prawie 30 generałów i ponad 250 pułkowników. W tym tygodniu z armią pożegnał się szef sztabu generalnego generał Mieczysław Gocuł. Z mundurem żegnają się także gen. Mirosław Różański - dowódca generalny rodzajów sił zbrojnych, a także generał Marek Tomaszycki - dowódca operacyjny. Odpowiedzialny za zakupy i modernizację generał Adam Duda - też odchodzi."

  Mam nadzieje, ze kiedys obecny minister Antoni M. zostanie osadzony za zdrade panstwa i dzialanie na jego niekorzysc!
 • 2017-02-03 02:48 | trip

  Re:Na żłobku zawisła tablica na cześć Macierewicza

  Tablica ta pasuje bardziej jako nagrobek.
 • 2017-02-03 15:22 | panjanek

  Re:Na żłobku zawisła tablica na cześć Macierewicza

  Czy rzeczywiscie?

  ''Proces stworzenia tej nowoczesnej placówki dla najmłodszych rozpoczęła pozytywna decyzja p.o. prezesa Agencji Mienia Wojskowego Mateusza Mroza, który w ubiegłym roku wyraził zgodę na nieodpłatne przekazanie gminie dwóch lokali znajdujących się na parterze budynku przy ul. Świerczewskiego 1. Po tym jak kwietniu ubiegłego roku burmistrz gminy Czarne Piotr Zabrocki zwrócił się do Oddziału Regionalnego AMW w Gdyni z propozycją przejęcia nieruchomości na cele oświatowe, Rada Gminy podjęła stosowną uchwałę, która jest niezbędna przy przekazywaniu nieruchomości Skarbu Państwa z zasobu Agencji na rzecz jednostek samorządu terytorialnego. Również wspólnota mieszkaniowa przychyliła się do wniosku burmistrza, wyrażając zgodę na stworzenie żłobka w budynku. To pozwoliło Agencji na pomyślną finalizację darowizny.''
  ze strony Agencji Mienia Wojskowego
 • 2017-02-04 11:06 | Justyn 49

  Re:Na żłobku zawisła tablica na cześć Macierewicza

  Władze tłumaczą, że żłobek w dawnym kasynie wojskowym by nie powstał, gdyby nie wsparcie Agencji Mienia Wojskowego oraz środki z Rządowego Programu PO „Maluch” (jeszcze nie "Maluch Plus"). To dlatego o ministrze Macierewiczu napisano na pamiątkowej tablicy.
  Ani słowa o tym, że jest to kontynuacja programu, którego realizacja zaczęła się już w 2011 r. Po co wspominać, że za rządu PO-PSL też była jakakolwiek polityka prorodzinna? Należy wmówić, że wsparcie dla rodzin zaczęło się wraz z "dobrą zmianą". Że to nieprawda? A kto będzie o tym pamiętał! dr Kosiniak-Kamysz opracował plan finansowania żłobków do 2020 r i dokumenty są złożone w UE !!!!!! Jakie to typowe dla "podłej zmiany", zawłaszczamy, kłamiemy, Alleluja i do przodu.