Księga pamiątkowa Janiny Paradowskiej

 


Janina Paradowska zmarła 29 czerwca 2016 roku. Była cenioną polską publicystką, naszą wielką przyjaciółką, członkiem rodziny POLITYKI. Ważną Autorką dla naszych Czytelników, ale też dla kolegów z redakcji. Bo miała niekwestionowany autorytet, olbrzymią wiedzę i talent. Będzie nam Jej brakowało.
 

Drodzy Czytelnicy, to miejsce powstało dla Was – Janina Paradowska była tak naszą, jak Waszą Publicystką. Każdego, kto zechciałby Ją pożegnać, zachęcamy do wpisywania się tutaj, do naszej wirtualnej księgi kondolencyjnej.


Co po PiS?

(3)
2017-02-05 20:57 | Magdalena Musiał
Jestem przekonana, że Janina Paradowska byłaby wiodącą postacią w wątku "Co po PiS?". Żal, że Jej nie ma wśród nas w tym momencie. A może jest? Pani Redaktor?
  • 2017-11-16 21:17 | jakowalski

    Re:Co po PiS?

    PiS bis.
  • 2018-03-01 11:39 | satrustequi

    Re:Co po PiS?

    Pani Magdaleno, trochę prowokacyjnie pani...Pani Redaktor twierdziła niestrudzenie, że PiS nigdy do władzy nie dojdzie. Dlatego może nie uczestniczyła też w spekulacjach bardzo jak się potem okazało na miejscu: Co po PO? A przecież niemożliwe były nieustanne rządy PO, to się w demokracji raczej nie zdarza. Dzisiaj już wyblakły przeświadczenia przeszłości, kiedy oczywiste zdawało się że Kaczyński i Duda nie wygrają, że nie będzie Brexitu, wygranej Trumpa nad Clinton i innych politycznych zaskoczeń wymagających nie lada politycznej głowy żeby je sobie wyobrazić in advance.