Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co niesie ze sobą nadchodząca inflacja

(1)
Żegnamy deflację, wracamy do inflacji. Po 30 miesiącach spadania ceny znów zaczęły rosnąć. Czy jest się czego bać?
  • 2017-02-10 09:06 | Lohkamp

    Co niesie ze sobą nadchodząca inflacja? Zaskakujący skok

    Inflacja jest de facto wynikiem polityki rządu. Rozdawnictwo pieniędzy, urojone plany (milion samochodów elektrycznych), armia niekompetentnych lecz posłusznych w spółkach S.P i instytucjach państwowych, zarządzanie państwem przez kryzys i chaos itp., itd.
    Te bardziej szczegółowe aspekty to drobiazgowy opis objawów, które można, z małym skutkiem, leczyć objawowo. Bez wyleczenia przyczyn nic się jednak nie zmieni.
    Poza tym w artykule brakuje bardzo ważnego aspektu inflacji, mianowicie wzrostu stóp procentowych. Dla posiadaczy długoterminowych kredytów złotowych może to być nie cios bolesny, ale śmiertelny.