Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Te nawyki mogą kosztować Cię posadę. Rekruter zdradza, czego nie robić podczas rozmowy o pracę

(2)
Uważaj na to, co mówisz, jak wyglądasz i jak się zachowujesz. Oto jakich błędów unikać podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
 • 2017-02-17 02:57 | Mahdzio

  farsa

  Jestem zaskoczony, że tak poważny i przeze mnie ceniony za, tak rzadko dziś spotykane, wartościowe artykuły, tygodnik, publikuje tego rodzaju tekst, traktujący ludzi jak persony bez krzty ogłady i znajomości naturalnych zasad dobrego wychowania i mówi o rzeczach oczywistych, a tym samym może nawet cofa nas, jako społeczeństwo w rozwoju kulturalnym. Z trudem doczytałem tekst do końca, który niemniej wzbudził we mnie niemałą frustrację i przywiódł na myśl magazyn "Men's Health", który, mam wrażenie, dzisiaj obrał sobie za bazę konsumencką uwstecznionych troglodytów.
  Oczywistym i niegodnym nawet wspominania wydaje mi się pojawienie się na jakimkolwiek oficjalnym spotkaniu trzeźwym i na czas. Jednocześnie nie wyobrażam sobie, żeby ktoś ostentacyjnie przeglądał sobie zęby na korytarzu, przywitał kogoś na kim chce zrobić dobre wrażenie skwaszoną miną, czy wreszcie rzucał mięsem na pierwszym spotkaniu, nie tylko z rekruterem. Idąc tą drogą musielibyśmy niedługo napisać, że na randce czy choćby właśnie spotkaniu o pracę nie należy puszczać gazów, czy też wstrzymać się przed odbiciami, a wtedy z poważnego pisma stworzylibyśmy farsę. Apeluję do redakcji "Polityka.pl" o poważne traktowanie swoich czytelników, których nota bene w tym miejscu pozdrawiam, jak i całą wspomnianą redakcję.
 • 2017-02-21 22:57 | drezdenski

  Re:Te nawyki mogą kosztować Cię posadę. Rekruter zdradza, czego nie robić podczas rozmowy o pracę

  "Nie kłam

  Zdaniem 69 proc. pracodawców przyłapanie potencjalnego pracownika na kłamstwie jest powodem do natychmiastowego zakończenia rozmowy kwalifikacyjnej. Nieważne, czy kłamstwo dotyczy sprawy niewielkiej czy zasadniczej. Kiedy rekruter orientuje się, że zaczynamy kręcić, natychmiast przestaje nam ufać."


  Bzdury. Uczciwi nie dostana fuchy, o ktora sie staraja. Klam. Klam swiadomie, umiejetnie i z premedytacja.Profesjonalnie. Trenuj. Zanim podejmiesz starania o miejsce pracy na ktorym ci nie zalezy postaraj o przeprowadzenie rozmow z firmami , na pracy w ktorych ci nie zalezy. Klam, fantazjuj, konfabuluj ile wlezie. Nie daj sie na klamstwie zlapac.....