Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niemiecka agencja rządowa ostrzega: Ta lalka może szpiegować Twoje dziecko

(1)
Niemiecka agencja rządowa zaleciła rodzicom pozbycie się z domu lalki „My friend Cayla” firmy Genesis Toys.
  • 2017-02-20 16:07 | Archer100

    Ta lalka może szpiegować

    Ten zachod to jest jednak zacofany ze az strach pomyslec.
    No bo spojrzcie moi mili. Nasza SBecja juz dawno wymyslila urzadzenie do szpiegowania, o nazwie 'Bolek', ktore za pare groszy potrafilo nie tylko wypisywac donosy na odobnikow znajdujacych sie w promieniu 200 metrow, ale i wykolowac komunistow oraz doprowadzic do kontraktowych wyborow, Magdalenki i Okraglego Stolu. Wystarczylo tylko zmajstrowac mu takie nozki, aby bylo zdolne przeskoczyc przez wirtualny plot.
    W porownaniu z naszymi spryciarzami z SBcji, inzynierowie z firmy Genesis Toys to po prostu embriony.