Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Siekierezada Szyszki, obrazek z centrum Otwocka

(12)
Skutki działań ministra Szyszki widać już wszędzie. Oto wymowny przykład z Otwocka.
 • 2017-02-22 15:44 | axiom1

  szyszke wyrzyucic

  kaczynski sie kompromituje
 • 2017-02-22 16:47 | q602

  Re:Siekierezada Szyszki, obrazek z centrum Otwocka

  Pierwszy Sekretarz KC PiS, jego sejmowe przydupasy i tak zwany rzad to jedna zgraja oblakanych i niezle pijanych drwali.
 • 2017-02-22 16:56 | SŁOWIANIN STANISŁAW

  Re:Siekierezada Szyszki, obrazek z centrum Otwocka

  Ludzie mówią,że miały komunistyczne korzenie i podlegały według PiS deubekizacji.Tak sobie myślę,że teraz nie będzie możliwości wieszania komunistów zamiast liści jak mawiał Jurczyk kolega Morawieckiego starego.
 • 2017-02-22 17:01 | Obserwer

  Re:Siekierezada Szyszki, obrazek z centrum Otwocka

  W te narracje Szyszki, ani na kilometr nie uświadczysz szyszki, wpisuje się z programu operacyjnego w Małopolsce 20 mln , a teraz 17,5 mln na geotermię toruńską. To można sprawdzić w Urzędzie Marszałkowskim. Pytając dlaczego nagle zmieniono kryteria przyznawania dotacji na wymianę kotłów w Małopolsce w ramach walki ze smogiem w rejonie najbardziej pod tym względem zanieczyszczonym. Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze o to samo. O mamonę.

  Geotermia jest dobra, ale równie dobre są inne odnawialne źródła energii, które dobra zmiana skopała w swoim odnawialnym pędzie źródeł prawa czyli w ustawie o odnawialnych źródłach energii.
  Warunek konieczny jak zwykle jest nie do utrzymania w Polsce: stabilne prawo, stabilna strategia przynajmniej 20 letnia, aby takie źródła miały rozkwit i popyt jako czyste, ekologiczne źródła energii ciągle odnawianej oraz przystosowane do kieszeni obywateli urządzenia wytwórcze tej dobrej energii.

  Tak gdzie jest tylko polityka w sosie populizmu, gdzie jest lobbing świecki lub kościelny oraz węglowo-energetyczny nie ma co się łudzić , że będzie pogoda dla OZE i dobra obywateli.

  To jest sytuacja , którą sparafrazował sam Szyszko mówiąc , że ścinka masowa drzew w atmosferze braku tlenu na skutek smogu, to wina drzew i ich pyłków , szkoda, ze zapomniał powiedzieć, że w mrozy kilkunastostopniowe szczególnie w Małopolsce.
  Nie wiem może teraz nauka poszła w ten wycięty las Szyszki za sprawa Zaleskiej i drzewa nie są producentami tlenu i nie zużywają dwutlenku węgla wytwarzanego przez kopcącą ludzkość.
  Ta tzw. dobra zmiana ma taką moc , że już wszystko odwróciła, zawróciła i chemię w przyrodzie też zmieniła.
 • 2017-02-22 17:11 | Maciej2

  Re:Siekierezada Szyszki, obrazek z centrum Otwocka

  kilkudziesięciuletnich!!! poprawcie tego byka proszę :)
 • 2017-02-22 18:01 | Aspiryna

  Re:Siekierezada Szyszki, obrazek z centrum Otwocka

  Jedni niszcza polskie sily zbrojne, inni polska oswiate, a jeszcze inni polska przyrode... kazdy, praktycznie kazdy element PiS-owskiej wladzy prowadzi do
  zniszczenia kraju!
 • 2017-02-22 18:28 | mzak

  Re:Siekierezada Szyszki, obrazek z centrum Otwocka

  CHOLERA! Gdzie będę robił siku, gdy mnie zbierze czekając na autobus? Wycięte krzewy i drzewa świetnie nadawały się na szalet pod chmurką!
 • 2017-02-22 19:10 | AOlsztynski

  Re:Siekierezada Szyszki, obrazek z centrum Otwocka

  Opozycja podaje jedną stronę medalu. A druga... Do niedawna, nie można było na cmentarzu wyciąć drzewa, którego rozrost po latach zagrażał innemu grobowi. Jeśli drzewo miało ponad 10 lat nic (oczywiście wg prawa :) nie można było zrobić.
 • 2017-02-22 19:55 | azur

  Re:Siekierezada Szyszki, obrazek z centrum Otwocka

  Ci co głosowali na PiS, albo nie poszli do urn, teraz jęczą i protestują. Jak mówi przysłowie: widziały gały, co brały.
 • 2017-02-23 04:01 | Bolesław Bonczol

  Re:Siekierezada Szyszki, obrazek z centrum Otwocka

  Premier oświadczyła wczoraj,że gdyby opozycja była aktywniejsza to mogłaby wnieść poprawki do tej ustawy.Zapomniała,że samą ustawę uchwalono w sali kolumnowej,gdzie opozycji nie mogło być bo i sala za mała i chęć niedopuszczenia opozycji do głosu poprzez wykluczenie jednego z posłów.Ta ustawa tak jak wiele innych,np.:ustawa o aglomeracji warszawskiej była konsultowana wśród posłów PiS-u i gdyby generalne protesty byłaby już dawno uchwalona,dyskusja o innej ustawie dotycząca aborcji odbyła się na ulicy.Generalnie rzecz biorąc PiS uważa,że wszystko może bo ma większość w Sejmie i żadnych uwag ze strony opozycji nie potrzebuje.
 • 2017-02-23 09:19 | babaryba2012

  Re:Siekierezada Szyszki, obrazek z centrum Otwocka

  O Wy Wielcy Obrońcy drzew!
  Gdzie do tej pory byliście? Gdzie te powstałe z waszej inicjatywy parki i zielone skwery? Gdzie byliście gdy betonowano hektary ziemi pod parkingi przed hipermarketami? Tak Wam żal zieleni? To może nakłońcie swoich radnych aby na co dziesiątym miejscu parkingowym posadzić drzewo? Zrobicie to czy jak złodziej swoje potrzeby załatwicie kosztem innych?
 • 2017-02-23 14:03 | drezdenski

  Re:Siekierezada Szyszki, obrazek z centrum Otwocka

  Pani babarybo - przeciez tu wcale nie chodzi o drzewa tylko o goooonoburze.
  Gimbaza bedzie tak samo sie podniecac ja przyjda wykopki. I szlochac nad losem kazdego kartofla narodowego. To jest tak zalosne, ze przestalo byc juz smieszne.