Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nasza kołderka

(6)
Rzeź drzew eufemistycznie zwana wycinką stała się faktem.
 • 2017-02-25 11:00 | izakan

  wycinka

  Akcja "wycinka", pokazuje jakimi wariatami są ci, którzy decydują.
  Ale, przede wszystkim, pokazuje na jakim etapie cywilizacyjnym jest lud boży.
 • 2017-02-26 17:32 | jotbe_x

  Re:Nasza kołderka

  Kompletni paranoicy. Choćby tylko to: leśne szkółki węglowe i chemtrailsy samolotowe Szyszki, eksplozje nad Smoleńskiem i okręty za 1 euro Macierewicza, wielka rolnicza Warszawa Sasina, miniaturowy Biełomorkanał na Mierzei Pana Kaczyńskiego. Rządzą nami ludzie chorzy.
 • 2017-02-27 00:05 | m_malgorzata

  A może już czas bliżej się przyjrzeć przekazom Biblii i ich źródłom?

  Księga Rodzaju stygmatyzuje wszystkie kobiety jako winowajczynie "grzechu pierworodnego" (dlatego w Polsce chrzci się dzieci, aby zmazać grzech "poczęcia" dokonany przez matki - jak trzeba być pokręconym, żeby coś takiego wymyślić?).
  Ludzie wierzący w coś niezaobserwowanego w naturze - jak wyjęcie żebra z człowieka i stworzenie z niego drugiego człowieka - są jednocześnie zaciekłymi wrogami ingerencji genetycznych, in vitro i kuracji wykorzystujących komórki macierzyste.
  A sen z Jezusem przy stole wypełnionym upolowanym jadłem brzmi tak niewiarygodnie i nie pasuje do jego portretu psychologicznego.... Że istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że wiele z tych przypowieści albo powstało albo zostało tak zmienionych jak polskie prawo w zależności od osobistych potrzeb pana posła lub ministra.
  Zacznijmy poważnie rozmawiać o zasadności odwoływania się do pisma świętego w takiej formie jaką znamy bez odpowiedniego przygotowania kulturoznawczego i historycznego.
 • 2017-02-27 14:07 | ecres

  Re:Nasza kołderka

  To wycinanie w imię Biblii ma głębszy sens.Otóż przyjaciel bezbożnika z Torunia, legitymizuje jego działania .Bo , niszczenie przyrody czyli podporządkowanie człowiekowi, daje bogactwo .,i chwałę Bożą.
 • 2017-02-27 17:47 | Aspiryna

  Re:Nasza kołderka

  Kompletni paranoicy. Choćby tylko to: leśne szkółki węglowe i chemtrailsy samolotowe Szyszki, eksplozje nad Smoleńskiem i okręty za 1 euro Macierewicza, wielka rolnicza Warszawa Sasina, miniaturowy Biełomorkanał na Mierzei Pana Kaczyńskiego. Rządzą nami ludzie chorzy.

  ```````````````````````````````````````````````````````````````````````````
  Tyle, ze w tym szalenstwie tkwi pewna metoda...
 • 2017-02-27 22:07 | trip

  Re:Nasza kołderka

  Czy rydze bedzie mozna zbierac bez ograniczen?