Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Oscary 2017 rozdane. „Moonlight” najlepszym filmem roku!

(12)
„La La Land”, faworyt tegorocznych Oscarów, otrzymał sześć statuetek – na rekordowych 14 nominacji. Mało brakowało, a najważniejszą nagrodę twórcy musicalu odebraliby przez... pomyłkę.
 • 2017-02-27 06:56 | woytek

  tylko ten cyrk z emgrantami na rozdaniu Oskarów niesmaczny

  Przed pierwszymi rzędami celebrytów filmowych organizatorzy przeciągnęli grupę emigrantów , którzy robili sobie selfie z celebrytami. Dobrano ich starannie, zgodnie z instrukcjami poprawności i wypadło to sztucznie , jakby odwrotność wizyty Czerwonego Krzyża w obozie pracy w czasie II wojny światowej.
  Celebryci byli bardzo uprzejmi i podawali ręce do całowania zachwyconym emigrantom a oni robili sobie zdjęcie na pamiątkę "równości i braterstwa" z elitami finansowymi Hollywood.
  Trudno się połapać jaki był cel tej wykombinowanej przez organizatorów wizyty emigrantów, spragnionych widoku żywych celebrytów którzy dzielą własny los z zagrożonym losem emigrantów ? Dziwny spektakl.
 • 2017-02-27 07:07 | Kot_Cheshire

  Re:Oscary 2017 rozdane. „Moonlight” najlepszym filmem roku!

  Oscar dla najlepszej aktorki to jednak rozczarowanie
 • 2017-02-27 09:07 | Hmm?

  Re:Oscary 2017 rozdane. „Moonlight” najlepszym filmem roku!

  Judzące "oświadczenie" Asghara Farhadiego jest symptomatyczne. Brzmiało tak: “I’m sorry I’m not with you tonight. My absence is out of respect for the people of my country and those of other six nations whom have been disrespected by the inhumane law that bans entry of immigrants to the U.S.” - jeśli światowa lewica w spółce z muzułmanami nie soprowadzą do trzeciej wojny światowej, to będę zdziwiony. Starają się z całej mocy. Hipokryzja aż się krystalizuje w powietrzu, taka jest silna.
 • 2017-02-27 09:55 | mp/ww

  Re:Oscary 2017 rozdane. „Moonlight” najlepszym filmem roku!

  Raduje mnie dość ta "pomyłka" z „Moonlight”. Bo ten film jest akurat takim, że zaczyna się o nim mocniej myśleć np. na drugi dzień po lekturze (a tego myślenia nie zaczyna się wcale i nie kończy od tego, co w nim na pierwszym planie). Podczas, gdy filmów spod znaku „La La Land” na drugi dzień już się zwykle już nie pamięta... m
 • 2017-02-27 15:57 | Milutek

  Re:Oscary 2017 rozdane. „Moonlight” najlepszym filmem roku!

  @Hmmm?

  O czym ty mowisz? Trzecia wojna?Judzenie? Krystaliczna(???)hipokryzja?

  Askhar Farhadi nie jest ani generalem, ani politykiem, ani nie pracuje dla przemyslu zbrojeniowego.
  Jest rezyserem filmowym/artysta. Widocznie robi dobre filmy, gdyz zbiera za nie roznorakie nagrody na miedzynarodowych festiwalach filmowych (w tym dwa Oscary).
  Nagrode Oscara w jego imieniu odebralo dwoje iranskich imigrantow - Anousheh Ansari i Firouz Michael Naderi (prosze wygooglowac kim sa).
  Ponizej uzupelnienie przez ciebie cytowanego oswiadczenia, wygloszonego przy okazji odebrania nagrody...

  "Dividing the world into the us and our enemies categories creates fear. A deceitful justification for aggression and war.

  These wars prevent democracy and human rights in countries which have themselves been victims of aggression.

  Filmmakers can turn their cameras to capture shared human qualities and break stereotypes of various nationalities and religions. They create empathy between us and others. An empathy which we need today more than ever. Thank you on behalf of Mr. Farhadi."

  Radze kupic bilet i wybrac sie do kina na "The Salesman".
  Dopiero sie zdziwisz ;) • 2017-02-27 17:08 | Milutek

  KOREKTA do "cyrku"

  @woytek

  Nie po raz pierwszy komentujesz opierajac sie na zmyslonych "faktach".
  Ludzie, ktorzy zostali zaproszeni do teatru, w ktorym odbywala sie uroczystosc rozdania Oscarow, to nie zadna starannie dobrana grupa imigrantow, ale....zwykli TURYSCI, ktorzy odbywali wycieczke autobusowa zorganizowana przez Starline City Sightseeing Hollywood Bus Tours!!!!!

  http://abc7ny.com/entertainment/unsuspecting-tourists-surprised-with-visit-to-oscars-ceremony/1774793/

  @woytek -caly swoj komentarz powinienes usunac, po przeproszeniu wszystkich czytelnikow za sianie "fake news".
 • 2017-02-27 19:03 | GorszySort

  Re:Oscary 2017 rozdane. „Moonlight” najlepszym filmem roku!

  "Wręczający Oscara Warren Beatty i Fay Dunaway odczytali niewłaściwy werdykt" - to chyba nie tak było. Wręczający dostali złą kopertę. Odczytali, to co dostali.
 • 2017-02-27 20:13 | aleydis

  Re:Oscary 2017 rozdane. „Moonlight” najlepszym filmem roku!

  Przestańcie już, na Boga, pisać o scenariuszu ADAPTOWANYM!!!!!!!!!!!! Scenariusz nieoryginalny jest adaptacją wcześniej publikowanego materiału! !!!!!!!!!!!! To on adaptuje, a nie jego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • 2017-02-28 09:44 | GLewski

  Re:Oscary 2017 rozdane. „Moonlight” najlepszym filmem roku!

  A gdzie nasze genialne filmy, gdzie nasi fantastyczni reżyserzy, aktorzy, filmy animowane, krótkometrażowe? Gdzie to przebudzenie polskiego kina?
 • 2017-02-28 09:46 | GLewski

  Re:Oscary 2017 rozdane. „Moonlight” najlepszym filmem roku!

  Wszystko musi być tu wyreżyserowane, poprawne politycznie, bo Ameryka jest sztuczna jak jej fastfoody, polityka społeczna, gospodarka i potęga!
 • 2017-02-28 15:54 | Milutek

  Re:Oscary 2017 rozdane. „Moonlight” najlepszym filmem roku!

  @GLewski

  Jak wiadomo, kazde uogolnienie typu "wszystko" jest nieprawdziwe.
  A moze pokusisz sie o udokumentowanie swojej tezy?
 • 2017-03-01 09:17 | azur

  Re:Oscary 2017 rozdane. „Moonlight” najlepszym filmem roku!

  Te Oskary to towarzystwo wzajemnej adoracji, promujące amerykańską miernotę.