Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Festiwal Wyklętych i Niezłomnych

(6)
Jak Polska długa i szeroka cały naród czci swoich bohaterów. Skończył się karnawał, a zaczął festiwal Wyklętych i Niezłomnych.
 • 2017-03-01 14:05 | Berbla

  Upamiętnianie...

  Dobrze, że chociaż Hajnówka zaoponowała! W mojej pamięci tzw. "wyklęci" kojarzą się z rozbojem, jak ruskie strzelające w domu i wrzeszczące- "dawaj czasy!", czy Niemcami, którzy zebrali z całej wsi wszystkie krowy i popędzili je na stację kolejową. Za tym pochodem szedł tłum matek z dziećmi, błagających o litość...Głód, nędza, strach czasów wojny i powojnia nie do zapomnienia...
 • 2017-03-01 17:10 | Ryan77

  Re:Festiwal Wyklętych i Niezłomnych

  zgadzam się z taką opinią. To nie politycy a historycy powinni obiektywnie ocenić działalność "żołnierzy wyklętych"
 • 2017-03-01 22:27 | Aspiryna

  Re:Festiwal Wyklętych i Niezłomnych

  Trwa budowanie przez PiS-owsko/IPN-owska propagande "nowej" historii Polski!
  A czy ona prawdziwa, czy falszywa... dla nich nie ma to najmniejszego znaczenia.
 • 2017-03-02 07:55 | kaesjot

  Re:Festiwal Wyklętych i Niezłomnych

  Nie jestem zwolennikiem PIS-u choć pewne kierunki ( metody nie zawsze ) ich działań popieram lecz czynienie bohaterami zwykłych bandziorów jest absolutnie nie do przyjęcia!!!
  Do tego rządy smarkaterii w MON-ie.
  To zdecydowanie niweluje pozytywną ocenę innych działań PIS-u.
 • 2017-03-02 08:41 | dziadekwłodek

  Re:Festiwal Wyklętych i Niezłomnych

  Historia zatoczyła wielkie koło. Wyklęci, niezłomni albo lepiej jak zawsze przegrani, marzyli o bombach atomowych przyśpiewując bojowo: "„Truman, Truman spuść ta bania, bo to nie do wytrzymania. Jedna bomba atomowa i wrócimy znów do Lwowa. Choć zastaniem same zgliszcza, jednak ziemia to ojczysta. Druga mała, ale silna, i wrócimy też do Wilna”." Teraz PiS-owscy patrioci mówią to samo. Nie dziwię się, że są to ich bohaterowie.
  Prezydent Andrzej Duda swoimi wystąpieniami obraża i opluwa dziesiątki milionów Polaków. Dla mnie jest to nic innego jak państwowy hejt, który kompromituje nie tylko Dudę jako człowieka i polityka, ale Najważniejszy Urząd RP i Majestat Najjaśniejszej w ogóle.
  Jak można czcić bandycką działalność Józef Franczak ps. „Lalek”, jako walkę narodowowyzwoleńczą, który co najmniej przez ostatnie 10 lat był pospolitym bandytą i zabójcą?! Okazuje się, że można, kiedy bandycki napad na kasę GS-u nazwie się akcją ekspropriacyjną.
  Czy naprawdę współczesna Polska potrzebuje kolejnego zakłamanego mitu założycielskiego, który prowadzi do kolejnych, coraz głębszych wewnętrznych podziałów?
 • 2017-03-02 18:02 | Aspiryna

  Re:Festiwal Wyklętych i Niezłomnych

  Prosze zwrocic uwage na to jak podobne byly wystapienia (te dotyczace tzw. "wykletych") niby-prezydenta Dudy oraz przedstawicieli roznych
  organizacji o orientacji profaszystowskiej, np. ONR-u!