Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PiS mści się na prezes Sądu Najwyższego. Co tak rozsierdziło partię rządzącą?

(15)
Atak PiS na prezes Sądu Najwyższego Małgorzatę Gersdorf to nie tylko zemsta. To także groźba i szantaż wobec wszystkich sędziów.
 • 2017-03-02 11:22 | ecres

  SN

  Otóż Wielki Naprawiciel otworzył nowy front.Przypomina to lata po 1939.Wtedy straszno ,teraz i straszno i śmieszno..22 czerwca 1941 -to nasz TK.Od wczoraj łodzie podwodne przy brzegu Jankesów ,,nasz SN.A potem wiadomo jak było.A jak będzie Rozpocznie się jak było u Paulusa.a skończy jak było pod Kurskiem .Nasza Woronicza 17.
 • 2017-03-02 12:08 | Jacek, NH

  Re:PiS mści się na prezes Sądu Najwyższego. Co tak rozsierdziło partię rządzącą?

  "Dlaczego jest coraz więcej afer z udziałem prawników? Bo ci w ostatnich latach stopniowo się... „psuli". Potwornie gonią za pieniędzmi, rzadko zabierają głos w sprawach istotnych społecznie, są częściej na bakier z prawem i etyką. To zawody zaufania publicznego, które dramatycznie tracą zaufanie.Prawnikom spadają aureole. Z coraz większym hukiem"
 • 2017-03-02 12:13 | chojejo

  Re:PiS mści się na prezes Sądu Najwyższego. Co tak rozsierdziło partię rządzącą?

  10/10, niestety.

  Jak u Orwella: mający władzę totalną próbują kontrolować przeszłość.
 • 2017-03-02 12:28 | Archer100

  Re:PiS mści się na prezes Sądu Najwyższego. Co tak rozsierdziło partię rządzącą?

  Taaaak.
  Jest sie za co mscic.
  Najpierw E. Bienkowska oswiadcza lemingom prosto w twarz, ze 'tylko idiota albo zlodziej pracuje za mniej niz 6 patoli na miesiac' a teraz pani M. Gersdorf podnosi stawke gdy mowi ze za 10 patoli mozna niezle pozyc tylko na prowincji. Czyli ze juz w Warszawie nie.
  A po tym wszystkim lemingi i mkrocefale wciaz sa gotowi glosowac na PO, oczywiscie gdyby tylko byla okazja aby zaglosowac.
  Ile zarabiacie misiaczki?
  Jak wysokie macie renty i emeryturki?
  Dajecie sobie jakos rade w miastach czy juz wszyscy wyniesliscie sie na prowincje?
  A moze wogole piszecie z jakichs bantustanow jak Francja czy USA bo w Polsce za wasze dochody nie mozecie sobie pozyc nawet na prowincji?
 • 2017-03-02 12:55 | taktotak

  Re:PiS mści się na prezes Sądu Najwyższego. Co tak rozsierdziło partię rządzącą?

  Chciałoby się wierzyć, że "co nas nie zabije, to nas wzmocni". Zabijanie demokracji przez Prezesa i jego żołnierzy to nie sen. To fakt. Wycinają ludzi, drzewa, zwierzęta - z błogosławieństwem hierarchów kościelnych. Spirala działań przeciwko obejmuje coraz większe obszary. PiS prowadzi wojnę destrukcyjną - to specjalność Prezesa. A studiował prawo po to, żeby umieć jak je łamać. Cynik najwyższej próby i niebezpieczny gracz.
  Warto pomyśleć, by powołać zespół do badania zbrodni na demokracji.
 • 2017-03-02 14:06 | azur

  Re:PiS mści się na prezes Sądu Najwyższego. Co tak rozsierdziło partię rządzącą?

  Zemsta jest ostatnią rozkoszą Kaczyńskiego, jaka mu pozostała.
 • 2017-03-02 14:55 | koyt

  Re:PiS mści się na prezes Sądu Najwyższego. Co tak rozsierdziło partię rządzącą?

  Gdzie są propozycje opozycji jak ukarać ten zamach na demokratyczne państwo prawa? Gdzie propozycje jak uniknąć zamachu w przyszłości, po odebraniu władzy pisowi?
 • 2017-03-02 15:50 | Obserwer

  Władza. zemsta, zbrodnia

  Sytuacja z prezes SN kojarzy się z elżbietańskim teatrem tylko, że to nie teatr , ale rzeczywistość. To dzieje się naprawdę.
  Hamletowski dramat stopniuje opium jakim ulegają ludzie, którzy posiadają władzę. Władza, zemsta i morderstwo to ścieżka, to sposób na stopniową deprawację jakiej ulegają u Szekspira jego bohaterowie w walce o władzę.
  Jak widać po sprawach w wykonaniu współczesnych osobników przy tym narzędziu destrukcji oraz psychozy słabych jednostek, w gruncie rzeczy przedstawicieli władzy skoro takich metod hamletowskich imają się, zemstę już mamy.
  Co dalej?
  Czy być lub nie być przy tej władzy? Oto jest pytanie na Wielki Post.
  Pytanie to od wieków zadawane jest, bo gra toczy się nie o teraźniejszość , ale o wieczność.
 • 2017-03-02 15:58 | koyt

  Re:PiS mści się na prezes Sądu Najwyższego. Co tak rozsierdziło partię rządzącą?

  Partia rządząca powinna się przestać krępować i od razu wyrzucić z roboty niewłaściwych tzw sędziów. Czasy mamy pełne rewolucyjnego zapału ministra zorro, więc i metody powinny być rewolucyjne. Nowej władzy prawo nie obowiązuje to po co się cackać. Ogłosić, że kto wyda wyrok nie po pis-myśli to wypad do łopaty zamiast sędziowania. W każdym składzie sędziowskim powinien być aktyw dobrej zmiany, żeby wiedział sąd jaki wyrok ma zapaść. Proponuję jeszcze procesy pokazowe transmitowane na żywo, gdzie szubrawca z gorszego sortu będzie się przyznawał do zbrodni wszelkiego rodzaju, a nawet do myślo-zbrodni. Dobrze by wyglądało gdyby jakiś przestępca animalny błagał na oczach suwerena o litość, kajał się, płakał aż do zasmarkania. Wtedy wzięty litością zero-sędzia mógłby wydać surowy wyrok z możliwością reedukacji w znakomitym ośrodku resocjalizacyjnym prowadzonym przez neofitów dobrej zmiany, a jak wiadomo neofita gorszy od faszysty. Biorąc pod uwagę styl zmian i wzory z których czerpie nieoceniony prawnik Zorro można oglądać procesy z lat 50-tych, a z nowszych obejrzeć procesy w Rosji czy ostatnio w Turcji. Warto prowadzić kilka zmian również na wzór wprowadzanych ostatnio w wojsku "nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera". Powołajmy aptekarzy na sędziów, specjalistów od sztućców, na asesorów lub odwrotnie. Szybkie przeszkolenie, żeby wiedzieli jakie są priorytety władzy w zakresie orzekania i do służby ojczyźnie. Czeka was trudna praca oczyszczania kraju ze złogów gorszego sportu, animalnych komunistów i złodziei. Dobra zmiano do dzieła. Zabawa dopiero się zaczyna. Przecież wraz z postępem rewolucji, walka klasowa (z gorszym sortem) zaostrza się.
 • 2017-03-02 17:55 | Aspiryna

  Re:PiS mści się na prezes Sądu Najwyższego. Co tak rozsierdziło partię rządzącą?

  Tutaj nie chodzi tylko o "zemste", a o kolejny krok na drodze ku calkowitemu przejeciu wszelkiej wladzy w Polsce. Opanowali juz TK, teraz sa na drodze do opanowania Sadu Najwyzszego!
 • 2017-03-03 04:11 | Andrzej Falicz

  Prawnicze wygibasy wybranej sekty

  Chcecie wyrokować w SN w sprawie wyboru Przyłębskiej, no to Przyłębska będzie wyrokować w sprawie wyboru prezesa SN.

  Chcieliscie to macie.
 • 2017-03-03 11:33 | Obserwer

  To czym chrześcijanie jako......

  katolicy różnią się @Andrzeju Faliczu od tzw. islamistów tzw. państwa islamskiego?
  Czy system zemsty pokoleniowej, plemiennej państw muzułmańskich i tzw. dobrej zmiany to te same korzenie i źródło ma, chcesz to nam powiedzieć @Andrzeju Faliczu?
  Czy teraz zamiast prawa cywilizowanego będziemy mieć prawo zemsty tylko i wyłącznie jako ogólnie obowiązujące za czasów tzw. dobrej zmiany podczas Wielkiego Postu i czasu oczekiwania na co? Czy tak @Andrzeju Faliczu?
 • 2017-03-03 17:41 | Aspiryna

  Re:PiS mści się na prezes Sądu Najwyższego. Co tak rozsierdziło partię rządzącą?

  "Chcieliscie to macie."

  Coz... PiSowski wodz zawsze uwazal, ze najlepsza
  obrona jest atak i polityczna intryga. W koncu,
  przez ostatnie 25 lat glownie zajmowal sie
  ukladaniem poltycznych intryg!

  P.S.
  To jak tam panie Falicz", czy maz pani Przylebskiej, ambasador,
  wspolpracowal i donosil? W cywilizowanym kraju ktos taki szybko
  podalby sie do dymisji, tyle ze PiS-owska Polska coraz mniej
  przypomina kraj cywilizowany.
 • 2017-03-03 17:44 | Aspiryna

  Re:PiS mści się na prezes Sądu Najwyższego. Co tak rozsierdziło partię rządzącą?

  "Czy teraz zamiast prawa cywilizowanego będziemy mieć prawo zemsty tylko i wyłącznie jako ogólnie obowiązujące za czasów tzw. dobrej zmiany podczas Wielkiego Postu i czasu oczekiwania na co? Czy tak @Andrzeju Faliczu?"

  Coz, czasami z "Falicza" wychodzi dusza kogos kto z wielka
  checia wspieralby rzady faszystowskiego dyktatora!
 • 2017-03-04 15:59 | Obserwer

  Chcieliśmy to mamy....

  prawdę o kolejnym pisopacie w randze ambasadora RP jako o TW Wolfgangu.
  Który doskonale wpisuje się w linie kłamstwa tego plemiennego ugrupowania, bo jeszcze przed nominacją złożył pisemne oświadczenie w MSZ, że jest czysty jak ta kłamliwa łza wylewana na religijność ubraną w partyjno-bałwochwalcze szaty.
  A tu jak zwykle, moja prosta życiowa maksyma : Prawda zawsze broni się sama.
  I nawet 100% zakłamanie spreparowane jako najprawdziwsza prawda według prawa i sprawiedliwości nie jest, żadną przeszkodą , aby się przebić jako Prawda, bo pochodzi ze źródła Mądrości.