Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rzeczpospolita myśliwska w natarciu na rezerwaty. Teraz na celowniku Las Warmiński

(4)
Olsztyńscy ekolodzy i aktywiści aż zamarli z przestrachu i słusznie, bo ostatnia decyzja resortu środowiska daje precedens do polowań nie tylko w rezerwatach, ale – w następnej kolejności – także w parkach narodowych.
 • 2017-03-10 00:33 | z daleka

  barbarzynca

  to nie minister to barbarzynca, ktory znajduje zadowolenie w zabijaniu, podstawa do tego jest filozofia obecnie rzadzacego w naszym kraju kosciola katolickiego, ktora zatrula to spoleczenstwo pogarda wobec Natury, wobec zwierzat i drzew, ten minister jest nia na wskros przesiakniety i reprezentuje interesy nie srodowiska ale developerow, producentow medli i mysliwych
 • 2017-03-10 03:51 | nela

  Re:Rzeczpospolita myśliwska w natarciu na rezerwaty. Teraz na celowniku Las Warmiński

  A jakie to jeremiady i parady się odbywały, kiedy prezydentem został Bronisław Komorowski! Musiał się wyrzec swojej pasji i zrezygnować z udziału w polowaniach, co było wielokrotnie, uporczywie sprawdzane... czy aby nie???
  A dziś można wszystko legalnie, bezczelnie i hurtowo. A suweren może sobie biadolić razem z jakimiś fałszywymi ekologami, bo prawdziwy ekolog jest jeden, nieodwołalny. Raduje się serce, raduje się dusza!
 • 2017-03-10 09:04 | Gama

  Re:Rzeczpospolita myśliwska w natarciu na rezerwaty. Teraz na celowniku Las Warmiński

  Myśliwi to rzeźnicy. W dzisiejszych czasach kiedy tak olbrzymia nadprodukcja mięsa w Europie. Gdzie tysiące ferm gnoi środowisko to lasy i znajdująca sie tam zwierzyna daje możliwość schronienia dla człowieka w celach rekreacyjnych. W to wszystko włazi z kopytami zgraja myśliwych. to niedopuszczalne. Prezydentowi Komorowskiemu zabroniliście na czas urzędowania kontynuowania tej profesji. To mi sie podobało. Minister Środowiska rzeźnikiem ? Nie ma tam kogoś szlachetniejszego w tym pisie ?
 • 2017-03-10 09:30 | esteer

  Re:Rzeczpospolita myśliwska w natarciu na rezerwaty. Teraz na celowniku Las Warmiński

  Trudno powstrzymać emocje! Chciałoby się rzec: odstrzelić Szyszko żeby wyregulować populację zdrowo myślących ludzi. No, ale takich rzeczy nie wypada mówić, więc nic takiego nie mówię. Pozostaje protestować nie mogąc ścierpieć, że tacy politycy i ministrowie swobodnie ryczą na rykowisku polskiego społeczeństwa.