Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bunt 40-latków w SLD. Budują swoje Stowarzyszenie z Millerem

(14)
Chcemy być głosem ludzi, którzy mieszkają w mniejszych miastach, którzy zarabiają dziś około 2 tys. zł na umowach o pracę – mówi Natalia Dudek z Lublina, prezeska Stowarzyszenia.
 • 2017-03-12 09:17 | mopus11

  Lewica

  Lewicowiec Czarzasty, który kiedyś w jednym z wywiadów przechwalał się, że nie ma prawa jazdy, a nie ma bo nie musi, ponieważ zawsze jeździ z kierowcą.
 • 2017-03-12 13:50 | żyga

  Re:Bunt 40-latków w SLD. Budują swoje Stowarzyszenie z Millerem

  Ogorec, hańba Millera ,brylujew reżimowej telewizji.Powinien już dawno wylecieć z SLD.,jako pierwzy grabarz lewicy.Za Kuklińskiego ,za konszachty z prezesem ,za zapisanie się do Samoobrony i za cynizm ,przegranego ,który podle skończył.
 • 2017-03-12 16:31 | kaesjot

  Re:Bunt 40-latków w SLD. Budują swoje Stowarzyszenie z Millerem

  I bardzo dobrze !!!
  Starzy do Rady Starców a młodzi do rządów.
  Niech eksperyment z Napieralskim nie zraża.
  Oby tylko się nie kłócili i dzielili bo rozdrobniona lewica nie będzie się liczyć.
 • 2017-03-12 17:09 | lubat

  Re:Bunt 40-latków w SLD. Budują swoje Stowarzyszenie z Millerem

  Lewicowiec Czarzasty nigdy nie sprawował funkcji, która by mu dawała przywilej wożenia go przez kierowcę. Milionerem też nie jest, więc na prywatnego kierowcę go nie stać. Mitomanem też nie jest, zatem raczej się nie przechwala i to w taki sposób, który by mu przynosił ujmę. Więc albo bezmyślnie powtarzasz plotki, albo kłamiesz.
 • 2017-03-12 17:21 | izakan

  Re:Bunt 40-latków w SLD. Budują swoje Stowarzyszenie z Millerem

  Miller na pewno ich wylansuje. Jego miejsce w lamusie.
 • 2017-03-12 21:31 | Manifest

  Re:Bunt 40-latków w SLD. Budują swoje Stowarzyszenie z Millerem

  Wpierw należy napisać nowy 'Manifest Komunistyczny" odpowiadający realiom dzisiejszej formy zdegenerowanego kapitalizmu. Definiujący cele, strategię i taktykę i szukać poparcia młodych.
 • 2017-03-12 21:50 | Marcos

  Bunt "czterdziestoletniej młodzieży" z Millerem na czele :)

  Nie wiem czy można wymyślić jeszcze jakąkolwiek bardziej żenującą informację na temat SLD, niż to co już się stało z tą ekipą w ostatnim czasie. Ale jak widać żenady nie ma końca - i tak chyba już pozostanie do ostatnich dni tych niedobitków. Prawdę mówiąc trzeba być mocno odklejonym od rzeczywistości żeby jeszcze sądzić, że szyld SLD może jeszcze odegrać jakąś rolę. A bunt? W tej ekipie nie znają takiego słowa.
 • 2017-03-13 08:02 | Lubicz56

  Re:Bunt 40-latków w SLD. Budują swoje Stowarzyszenie z Millerem

  Miller i Jakubowsa twarzami czterdziestolatków z malych miast? Zabawne :)
 • 2017-03-13 09:35 | mwas

  Re:Bunt 40-latków w SLD. Budują swoje Stowarzyszenie z Millerem

  A w programie "Babilon" Jakubowska przyznała, że Szydło w Brukseli miała rację ... SLD to PIS
 • 2017-03-13 12:55 | 0000

  Re:Bunt 40-latków w SLD. Budują swoje Stowarzyszenie z Millerem

  Myślę,że lewica ma szansę jeżeli rzeczywiśie zajmie się sprawami sojalno ekonomicznymi praowników i ich rodzin.A pana Millera uważam za mądrego polityka i jeżeli im się to uda, to będzie to wypełnienie brakującego segmentu w polskiej polityce.Ostatnio SLD żle wybrało pola swojej działalnośi.Jeżeli wróici do korzeni tematów pracowniczych, socjalnych i świadomościowych to ma szansę na odzyskanie dużej części swojego elektoratu i pozyskanie młodych,świadomych, a wykorzystywanych przez lata chołubionych pracodawców.""
 • 2017-03-13 14:55 | jamroży

  Re:Bunt 40-latków w SLD. Budują swoje Stowarzyszenie z Millerem

  Ja myśle że swój " czyściec " przechodzicie właśnie będąc "wyzerowani" czyli poza sejmem! Zostawcie te wojenki podjazdowe! Jak chcę coś znaczyć to musicie mieć: 1. Lidera rozpoznawalnego
  2. Ofensywny i jasny program
  3. Przestańcie się już biczować za komunę a wręcz odwrotnie!
  ad 1 Tylko Miller , Czarzasty się na pierwsza linię nie nadaj , skończcie z tymi eksperymentami z młodymi. Nie ma charyzmatycznych młodych i to nigdzie! Kaczor przegrał 9 x i dalej siedział , jak by się wycofał PIS by dzisiaj ie rządził!
  ad 2.neoliberalni już rządzą ćwierć wieku więc maja tyle za uszami że hoho
  np. mam wolną Polskę tyle że Polaków coraz mniej , za komuny było ponad 38 milionów a teraz ...... to jak to jest?
  - Gierek wziął 25 miliardow i tyle pobudował , a teraz mamy zadłużenie na 300 miliardów i co z tego ..... nic nie ma fabryki sprzedane lub zlikwidowane , gospodarki nie ma , kapitału tez nie ma , służby zdrowia nie ma , wojska nie am i do tego ci co się urodzili za komuny czeka emerytura- zdychanie pod polotem za kilkaset złotych ,a to jest 16.5 miliona ludzi itd itd ... to zapytajcie gdzie to wszystko jest? Ze cenzury nie ma ( niby) Wiadomosci jak kiedyś dziennik! Ze paszproty w kieszeni, to niech se je wezmą dadzą normlanie żyć! Tu kilka ciekawych pytań , popracujcie nad tym i gotowe, bo "kręcicię się jak gooooooowno w przeręblu"
  ~O/batel do ~aniak: I pozostaje jeszcze jedno podstawowe pytanie. Jeśli komuna budowała szkoły, gdzie dziatwa przedwojennych analfabetów uczyła się czytać i pisać, budowała szpitale i domy za darmo, dawała wszystkim pracę, rozdawała pieniądze, twierdziła źe jesteśmy potęgą gospodarczą i wogóle miało być co raz lepiej. Sądy były upartyjnione, prokuratura teź, a władza miała zawsze rację i była zawsze święcie o tym przekonana. Opopzycja w sejmie była konstruktywna vide PAX. Było od cholery czołgów, granatów i zwykłych żołnierzy szeregowych, zazwyczaj wypoczywających na pryczach, a w stoczniach budowano statki, to po co ją było obalać ???, po co to wszystko ?, skoro idziemy w tym samym kierunku Mało tego, nasze jaśnie oświecone "neo-pany" z pisu twierdzą, że demokracja zachodnia jest "anachronizmem" i robią wszystko aby osłabić i zdemontować struktury europejskie, a nawet w tym celu są wstanie zawrzeć pakt z samym diabłem., to po co to wszystko było zmienać? Czy w takim razie tzw komuna nie była dla tego społeczeństwa systemem optymalnym? Co raz częściej zadaje sobie to pytanie. zwiń
  Hehe! Dobre pytanie , chyba trzeba by zapytać Wałęsę ! Zresztą to prosty człowiek to co on może na ten temat wiedzieć? Moim zdaniem chodziło o to żeby z tego "wydoić ile się da" tak jak robili "Chicago boys" z państwami
  niegdyś nazywanymi 3 światem . I tak zrobiono. Wyprzedano , sprywatyzowano , resztę zrujnowano. Z reszty zrobiona tania silę najemną a po prywatyzacji funduszy emerytalnych "upieczono 2 pieczenie na jednym ogniu czyli "- wydojono z sytemu bezpośrednio 50 miliardów i 100 miliardów wrzucone na giełdę które już są w kieszeniach inwestorów a mają postać kwitków! Jak zaczną wyprzedawać to zostaną z tego grosze! Emerytur będą tylko takie żeby nadwyżka urodzona za komuny szybko i po cichu wymarła czytaj zdechła pod płotem jako już nie produktywna
  i rodząca duże koszty! I do tego zadłużyć żeby trzymać na pasku! I mamy to : gospodarki nie ma , firmy nie nasze , kapitału nie ma , technologi też , wojska , służby zdrowie, nauki , itd nie ma bo nie ma kasy.. jest zadłużenie na BILION złotych i eksploatowana tania siła robocza! Majstersztyk! To wszystko przy gębie pełnej frazesów o prawach człowiek , wolności itd a dokąd to zmierza! No niektórzy marzą na wzór komuny tylko bez ideologii, nawet więcej o sprywatyzowaniu całego państwa przez jedną osobę.... dożywotnio! Pytanie co lepsze? hehehe dla tłumu!
  o tu facet zadaje ciekawe pytanie
 • 2017-03-13 19:13 | momo1

  Re:Bunt 40-latków w SLD. Budują swoje Stowarzyszenie z Millerem

  Zgadzam się w pełni z @jamrożym . Miller , jest teraz THE BEST ! Czarzasty się nie sprawdził . Co do jazdy z kierowcą , to zdaje się jest milionerem . Poza tym tylko Miller ma charyzmę! Wszyscy młodzi to cieniasy i mdłe dupki .
  Malkontentom przypominam , że pójście Millera w kierunku neolib. było spowodowane odziedziczeniem po AWS katastrofalnej dziury budżetowej . I nie było kasy z UE moi przyjemniaczkowie ! Nie pamiętacie ?
  Przy okazji , przeciw Millerowi był NADPREMIER Adam Michnik . Bo to ON rządził !
  Incydent z Samoobroną był wynikiem goryczy po ZDRADZIE ws. jego kandydowania do parlamentu UE.
  Jasne ?
  A poziom kompetencji , brak fobii antyrosyjskiej jaką ma CAŁY styropian dobrze rokuje . Miller uwolnił się ( i wszyscy ) od kompleksu brzydkiego kaczątka , któremu mniej wolno - patrz znowu Michnik !
  Durną Ogórek wysunął właśnie Czarzasty . Sam się przyznał . Słyszałem .
  Tak można zbić punkt po punkcie zarzuty , bo to są FAKTY !!!
 • 2017-03-13 21:43 | azur

  Re:Bunt 40-latków w SLD. Budują swoje Stowarzyszenie z Millerem

  40-latki w SLD to młodzieżówka w porównaniu z czołowymi działaczami PiS-u, ze skroniami oprószonymi siwizną. Ci dostojni starcy zawsze chadzają razem na różne uroczystości oficjalne.
 • 2017-03-14 06:31 | Jarek16

  Re:Bunt 40-latków w SLD. Budują swoje Stowarzyszenie z Millerem

  Jasne! Tylko Miller! Już w trzeciej próbie w wieku 90 lat wróci do Sejmu na białym koniu. Miller to grabarz polskiej lewicy. Mistrz wewnątrzpartyjnych intryg. Udawał, że promuje na swojego następce Olejniczaka, żeby w odpowiedniej chwili poprzeć Napieralskiego. W efekcie następcy nie ma, a partią kieruje kieszonkowy polityk wagi ultralekkiej znany z kolorowych sweterków. Wymyślił panią Ogórek na prezydenta. W efekcie lewica skompromitowała się tuz przed wyborami parlamentarnymi. Miler emeryt się nudzi i myśli sobie , że jest niezastąpiony, ale jest już jako skończony. Ramen