Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Unia Europejska: z Tuskiem, bez Polski?

(6)
Dla Kaczyńskiego wojna o Tuska to tylko kolejna okazja do poprawy krajowych notowań. Dla Polski – mimowolny krok w stronę wyjścia z Unii Europejskiej.
 • 2017-03-15 00:31 | kruk

  Unia Europejska: z Tuskiem, bez Polski?

  Plytki euroentuzjazm Polakow i mesjanistyczne zadecie prawicy wobec Europy to wstretna mieszanka. Opozycja ma wielkie zadanie do spelnienia.
 • 2017-03-15 03:32 | Berbla

  Re:Unia Europejska: z Tuskiem, bez Polski?

  To nie mimowolny krok w stronę wyprowadzania Polski z Unii!!!To konsekwentna realizacja tego celu!!!Nie przypadkowo Szydło już na początku urzędowania usunęła z tła flagę unijną!I żadne kłamstwa na temat antypolskich posunięć Unii tego nie ukryją!!!
 • 2017-03-15 18:05 | Aspiryna

  Re:Unia Europejska: z Tuskiem, bez Polski?

  Ja tez sadze, ze "wodz" Kaczynski (i jego marionetki) celowo i swiadomie daza do wyprowadzenia Polski z UE!
 • 2017-03-15 21:06 | Michal949

  Re:Unia Europejska: z Tuskiem, bez Polski?

  Mi też wydaje się, że to przemyślane działanie. Polski rząd małymi krokami obrzydza polskiemu społeczeństwu UE. Tylko to bardzo trudne zadanie, ponieważ Polacy przez 8 lat rządów PO byli zasypywanymi informacji o wspaniałości UE i wielu myśli, iż bez niej popadniemy w recesje i staniemy się krajem III świata. To oczywiście bzdury, ale lud nie jest mądry i wszystko ładnie przestawione uwierzy! Z drugiej strony, czy UE przetrwa, aż Polska będzie gotowa na Polexit? Moim zdaniem szybciej się rozpadnie, niż Polacy dojrzeją do tego wyboru.
 • 2017-03-16 07:45 | psr18gh

  Re:Unia Europejska: z Tuskiem, bez Polski?

  Przyznaję rację redaktorowi Żakowskiemu. Rząd nie odważy się na Polexit, ale wyprowadzi Unię z Polski. PiS-owska propaganda nachalnego obrzydzania Unii i ciągłego pokazywania przez rząd w Unii gestu Kozakiewicza spowoduje, że agendom unijnym odechce się "gmerania" w pełzającej, krajowej dyktaturze. Nikt z przedstawicieli Unii nie będzie miał ochoty wizytować Polski, bo nikt nie lubi chamstwa i agresji. Właśnie o to chodzi PiS-owskim demiurgom: "naprawiać" Unię na swoją modłę, ale broń Boże by Unia próbowała naprawiać Polskę.
 • 2017-03-16 21:59 | Aspiryna

  Re:Unia Europejska: z Tuskiem, bez Polski?

  Polska bedzie zmierzala coraz szybciej w strone "drugiej Bialorusi", tyle ze w ultra-katolickim sosie!