Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W jaki sposób cynicznie wykorzystuje się idee ochrony środowiska?

(2)
Firmy rzuciły się na promowanie swoich produktów poprzez promowanie ochrony środowiska. Niestety nie zawsze rozumieją, na czym taka ochrona powinna polegać. Przekonaliśmy się o tym na własnej skórze.
  • 2017-03-16 19:15 | Adam J.

    Do Pani Alicji Karasińskiej

    W artykule "W jaki sposób cynicznie wykorzystuje się idee ochrony środowiska?" napisała Pani, że półmaski przeciwpyłowe (a poprawnie filtrujące) nie chronią przed smogiem. Nie mogę się z Panią zgodzić w tym temacie. Smog to zawieszony pył, co oznacza, że sprzęt przeciwpyłowy przed nim chroni. Mogę także stwierdzić, że pyły PM 2,5 i PM 10 w stosunku do pyłów testowych stosowanych przy badaniu półmasek przemysłowych są bardzo duże. Pyły testowe mają zakres od 0,2 do 2 mikronów. Można w takim razie powiedzieć, że cynicznym jest rzucanie stwierdzeń bez podstawowej wiedzy w temacie bowiem wprowadzanie czytelników w błąd może ich narazić na duże koszty.
  • 2017-03-16 20:51 | drezdenski

    Re:W jaki sposób cynicznie wykorzystuje się idee ochrony środowiska?

    Przyganial kociol garnkowi....przeciez na "srodowiskowej hype" zyle tez Polityka. I to niezle.