Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co o filmie Wojciecha Smarzowskiego mówi się na Ukrainie

(1)
Film, który nakręcił Wojciech Smarzowski – i który za tydzień dołączymy do POLITYKI – wdarł się z impetem w polsko-ukraińskie stosunki. I narobił w nich zamieszania. Co o „Wołyniu” mówi się na Ukrainie?
  • 2017-03-21 21:54 | anna0307

    Wołyń

    Czas i tylko czas i dobra wola obu stron do zrozumienia przyczyn tej wzajemnej tragedii może doprowadzić do pojednania. Tak było z Niemcami,a dzisiajmożemy i chcemy się rozumieć. Mam 61 lat,pamiętam opowieści dziadków, sąsiadów, rodzicó o okrucieństwach Niemców,a dziś jest już inaczej, idzimy Ich Niemców jako sąsiadów, partnerów czasami i przyjaciół. moim mieszkaniu od kilku lat mieszkają studenci z Ukrainy i mam o Nich dobre zdanie. Niech nikt nie myśli, że to pieniądze. Czasami nasi rodacy są gorsi. Nie kalam własnego gniazda,bo prawda jest zawsze prawdą. Wierzę, że nadejdzie taki czas,iż zrozumiemy się wzajemnie. Krzysztof Mrowiec