Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szczęki wieloryba

(3)
Na wołowej skórze nie da się spisać, jak wielu katolików wspiera katolików, którzy ich wspierają.
 • 2017-03-25 14:07 | żyga

  wieloryba kły.

  A są to skutki przemyśleń i wprowadzenia w życie wizji i misji Wielkiego Przewodziciela.Pogdybajmy.Gdyby Kamysz kesz który przeznaczył na urodzenie dziecka i roczny urlop macierzyński wydał na potrzeby plebanii.,PSL nie straciłaby wpływu na wsi.gEniusz wiedział ,gdzie słaby punkt PO,PSL.Gierek Jaruzelski dawali KK ,,po to ,aby milczał.Prymas Glemp ,namawiał ks.Popiełuszko, aby milczał ,albo wyjechał do Rzymu.Dziś jest odwrotnie.Haracz wydawany jest na totalną agitację na rzecz prezesa Pytanie ,jak to się skończy dla KK ?.Był on hamulcowym dla zbrodni i bicia dzieci.A dziś katolik ,popierający prezesa ,,odchodzi od wiary ,przyzwoitości i przestrzegania dekalogu.
 • 2017-03-25 19:27 | trip

  Re:Szczęki wieloryba

  W Dekalogu gro przykazan zaczyna sie na "nie".Katoliccy katolicy w kregach rzadzacej sekty tworza nowy,wlasny dekalog,gdzie to "nie" zmienia sie na "tak" i odwrotnie.
 • 2017-03-25 19:41 | domex

  Re:Szczęki wieloryba

  Jak zwykle cudne Panie Stanisławie. Bareja ciągle żywy. Pozdrawiam.