Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Recenzja filmu: „American Honey”, reż. Andrea Arnold

(1)
Odkrycie, że pod elektryzującą, głośną fasadą oraz brudną walką o pieniądze kryją się delikatne, łatwe do zranienia emocje i niemożliwe do spełnienia marzenia, już takiego wrażenia nie robi.
  • 2017-03-29 09:03 | Tungrim

dla kazdego co innego

To niewatpliwie nie jest kino bardzo popularne ale ma naprawde kilka mocnych stron.
    Aktorstwo glownej aktorki ,Sashy Lane bylo dla mnie pierwszej proby i ona sama jedna z najlepszych kandydatek do Oskara .Partneruje jej swietny , nadpobudliwy Shia LeBeouf. Aktor jest konsekwentnie kontrowersyjny i w tym co robi na ekranie i poza nim ale braku talentu mu zarzucic nie moge.Jako smaczek naprawde bardzo dobra w swojej roli wnuczka Elvisa P. , Riley Keough . Wlasciwie wszyscy bardzo mlodzi aktorzy sa warci uwagi. Jezeli ktos lubi historie " wychodzenie z mlodosci, wchodzenie w zycie " , spojrzenie na dziwna spolecznosc wciskaczy garnkow czy czego tam ktorzy robia to po to , zeby przezyc, wyrwac sie z wlasnej patologicznej sytuacji , jezeli ktos lubi swietna mlodziezowa muzyke na sciezce dzwiekowejn i dosyc subtelne , malo amerykanskie spojrzenie na zagubienie mlodych ludzi w swiecie wszechobecnego ,niszczacego konsumpcjonizmu to polecam. Ja w odroznieniu do recenzenta uleglem urokowi tego filmu i dla mnie nie byl to jeszcze jeden banal jakich na kopy. Dla mnie to jeden z lepszych filmow roku 2016.