Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pierwszy batalion NATO dotarł do Orzysza. Opancerzonymi strykerami, w trudnych warunkach

(6)
Dzieci z kwiatami, udekorowane place, uśmiechnięte dziewczyny witające amerykańskich, brytyjskich i rumuńskich żołnierzy. To jasna strona przerzutu batalionu NATO do Orzysza. Nie jest jedyną, dlatego doceńmy ich poświęcenie.
 • 2017-03-31 16:21 | Manifest

  Cel

  Pierwszy cel dla Iskandera. Była Armia Czerwona teraz przyszli Jankesi. Zamienił stryjek.......
 • 2017-03-31 16:38 | axiom1

  Re:Pierwszy batalion NATO dotarł do Orzysza. Opancerzonymi strykerami, w trudnych warunkach

  zdrada i gwalt na konstytucji.
 • 2017-03-31 17:10 | dziadekwłodek

  Re:Pierwszy batalion NATO dotarł do Orzysza. Opancerzonymi strykerami, w trudnych warunkach

  Wypisz wymaluj Chełm Lubelski 22 lipca 1944. Też były dzieci z kwiatami, udekorowane place, uśmiechnięte dziewczyny witające żołnierzy. Żołnierze dla odmiany byli polscy z 1 Armii Polskiej i SU-76 oraz T-34, a nie strykery. I radość też była. Może nawet większa i szczersza...
 • 2017-03-31 17:49 | axiom1

  Re:Pierwszy batalion NATO dotarł do Orzysza. Opancerzonymi strykerami, w trudnych warunkach

  Nie moge sie nadziwic blazenstwu polskich rzadow. To nieustanne prowokowanie Rosji zle sie skonczy. Strategia wojenna Rosji jest przeciez jawna. Na wasali nie beda tracic ani czasu ani ludzi ani sprzetu. Zrzuca kilka tzw 'strategicznych srodkow' czyli bomb atomowych i bedzie po Polsce i po polakach. Wtedy czy Nato zareaguje czy nie zareguje nie bedzie moialo juz znaczania bo ani Polski ani polakow juz nie bedzie. Polaecam dr Jacek Bartosik na you-tube o doktrynie wojennej Rosji.

  Jest szczytem debilizmu i halucynacji,.. jakies scenariusze oparte o srodki i sposoby walki jak w IIWS,...bitwa o 'przesmyk suwalski',... ca z debilizm nieslychany. Przeciez to ciemnogrod !!!

  Innym realnym scenariuszem jest zgoda Rosji na rozpoczecie rozmow nad przyszloscia Prusow Wschodnich. Niemcy o takie rozmowy sie staraja. Rosja odmawia, na razie. Gdy tylko dojdze do takich rozmow Polska przestanie istniec. Przeciez to oczywiste. Polska nie ma traktatu pokojowego z Niemcami. Niemcy uwazaja sprawe utraconych ziem po IIWS za nieuregulowana. I tu Nato nie pomoze.

  Autor nie podaje jaki bedzie rachunek za pobyt amreykanskich wojsk kolonialnych na terenie Polski. Ile dodatkowych miliardow dolarow Polska bedzie musiala pozyczyc na konto polskich dzieci i pokolen jeszcze nie urodzonych. Bo rachinek za to bedzie.

  Sam pobyt wojsk amerykanskiego imperialisty na terenie Polski jest aktem zdrady ze strony polskiego rzadu. Oczywisty gwalt na konstytucji.

  Najlepsza obrona jest nie robic sobie wrogow. Dazyc do dobrych stosunkow z sasiadami, wspolpracowac, handlowac i zarabiac. Dlaczego to jest trudne ? • 2017-03-31 18:49 | axiom1

  Re:Pierwszy batalion NATO dotarł do Orzysza. Opancerzonymi strykerami, w trudnych warunkach

  Z punktu USA, jaki jest cel pobytu amerykanskich wojsk w Polsce ?

  Nie dopuscic do budowy jedwabnego szlaku przez Polske.
  Polska staci 100-200 mld zl za tranzyt. Co rok
  Polska zaplaci $2-3 mld za pobyt amerykanskich wojsk. Co rok
  Bialorus stanie sie smiertelnym wrogiem bo oni tez straca za tranyt z powodu Polski.

  Wydaje sie to byc swietnym interesem dla Polski. A jedwabny szlak i tak powstanie. Dojdze do rosyjskich portow na Baltyku i Morzu Czarnym i dalej promami do Europy omijajac poslkiego warchola.

  Nie moge pojac jak moza byc az tak glupim i dzialac na szkode kraju. Wasalizm bezgraniczny.

 • 2017-04-01 01:47 | Herstoryk

  Re:Pierwszy batalion NATO dotarł do Orzysza. Opancerzonymi strykerami, w trudnych warunkach

  Treść i ton tej pocukrowanej relacji jakiś dziwnie znajomy mi się wydaje. Przypomniały mi się w trakcie czytania lektury szkolne i filmy z mego PRLowskiego dzieciństwa, na temat innej armii, która w tamtych czasach była pomocna, ludzka i właściwa, a którą ponoć witano usmiechami, kwiatami i wiwatami. Co prawda zamienił stryjek na siekierkę kijek, ale propaganda podobna.