Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Christopher Hitchens: manifest kontestatora

(2)
W wydanej po latach kluczowej książce Christophera Hitchensa znajdziemy cenne porady na nowe czasy. I powody, dla których nazywano go współczesnym Orwellem.
 • 2017-04-06 21:19 | gjs

  Hitch

  Hitchens byl genialny w obalaniu fanatyzmu religijnego. Jego debaty z kardynalami, islamistami, rabinami naleza do legendarnych. A wszystkich obalal ich wlasna bronia.
 • 2017-04-09 03:09 | karul

  Widzialem go na

  spotkaniu w Toronto po wydaniu innej slynnej ksiazki - 'Bog nie jest wielki'.

  Zgrabnie rozprawil sie tam z legendami i basniami roznych ludow wybranych. W dyskusji wstal jeden starszy czlowiek i powiedzial - Jestem Zydem, wlasnie zniszczyl pan wszystkie moje mlodziencze wspomnienia.

  Hitch rozlozyl rece i odpowiedzial - nie moja wina.