Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przekaz PiS to ten sam komunikat: władzy raz zdobytej nigdy nam nie odbierzecie

(7)
Po raz pierwszy od zdobycia władzy PiS znalazł się wyraźnie w politycznej i wizerunkowej defensywie. Opozycja stanęła na wysokości zadania.
 • 2017-04-07 15:23 | Laclos

  Kłania sie "Ucho Prezesa"....

  Przecież pani Szydło zaprezentowała się - wypisz, wymaluj - jak jej odpowiedniczka z kabaretu Górskiego powtarzajaca bezmyślnie mantrę: Polki i Polacy oczekuja...etc.:))) Co do innych wystąpień - przemówienia liderów opozycji musiały się odbyć ze wzgledów propagandowych. Jeśli dzienniki TVP zamieszczą choćby tylko maleńka wzmiankę o nich, już będzie cos. Zarzut, ze zabrakło tam opisu aferalnej polityki Ministerstwa KiDNA, jest oczywiście zasadny, ale z drugiej strony - co kultura obchodzi Ciemny Lud? Aby był Zenek Martyniuk, to reszta tez jest git. A sensownych odpowiedzi nie nalezało oczekiwać, bo nie ma takiej możliwości, żeby ktoś mógł przemycić tam jakikolwiek sens. Możliwe były jedynie argumenty: a u was bija Murzynów.:)))
 • 2017-04-07 17:28 | azur

  Re:Przekaz PiS to ten sam komunikat: władzy raz zdobytej nigdy nam nie odbierzecie

  Orkiestra gra, ale instrumenty coraz bardziej zdarte. Kaczyński najwyraźniej ma już dość.
 • 2017-04-07 18:21 | AOlsztynski

  Re:Przekaz PiS to ten sam komunikat: władzy raz zdobytej nigdy nam nie odbierzecie

  A jest jakaś alternatywa? Wiem, to co było...
 • 2017-04-07 18:52 | Aspiryna

  Re:Przekaz PiS to ten sam komunikat: władzy raz zdobytej nigdy nam nie odbierzecie

  Kiedy zabraknie "argumentow" w rodzaju "500+" PiS-owski wodz moze zdecydowac sie na uzycie sily. Zasadniczo to tchorz... ale jego rzadza wladzy moze okazac sie jeszcze silniejsza!
 • 2017-04-07 19:21 | SŁOWIANIN STANISŁAW

  Re:Przekaz PiS to ten sam komunikat: władzy raz zdobytej nigdy nam nie odbierzecie

  Polegam na szanownego redaktora przekazie bo katolickiego cyrku w Sejmie nie śledzę na bieżąco w transmisjach.Ale przekaz przyjmuję na podstawie danych z Sejmu w postaci stenogramu oraz komentarzy w mediach w tym internetowych wersjach np.czeskich TV,GW,Onet,TO,Rzepa,Polityka.Nie śledzę polskich TV aby nie lasować normalności pojmowania świata udziałem w programach politycznych oszołomów zapraszanych głównie dla honorariów prowadzących.Głoszących partyjną propagandę w ramach punktacji na nową listę wyborcza na zasadzie powiesz słusznie masz miejsce na liście.Debata w Sejmie tzw.votum to początek kampanii wyborczej w stylu rozwodu z udziałem dziecka jako wyborcy.Rodzice partie wiodące katolickie licytują się w Sejmie w obrzucaniu wzajemnie błotem choć spały razem na styropianie i po pijaku po kieliszku Kiszczaka w Magdalence obaliły tzw.komunę.Bo w Sejmie jednogłośnie wybrano tymczasowo Jaruzelskiego prezydentem oddając nieważne głosy np.Stelmachowskiego.Co otworzyło drogę Wałęsie i noszącym jego teczkę zwanymi blizniakami.W tej roli byli kolaborantami tzw.Bolka jak sugerują.Ale cześć oddają Bolkowi.Skromnie pomijając swoją rolę w kryciu Bolka przed wrednymi mediami. Dyskusja w Sejmie rozwodzących się katolików na temat bytu Wandy Wasilewskie z broszką to obietnice dla dziecka-wyborcy a nawet prezenty z kim chce zostać.Daj głos kartką wyborczą.W gminie głosowanie na wójta za obietnicę flaszki to kryminał.Ale do Sejmu obietnica za 500+ to normalka bo prowadzi do władzy absolutnej.Durne 500 zł kochana Platformo ! A wam Ukraina była w głowie.Tak sobie myślę,że ukraiński ślad w Platformie odebrał rewolucyjną czujność.Nazwisk nie będę wymieniał bo to celebryci PO wypowiadający się w sprawie tzw.aneksji Krymu i ataku zbrodniczego na Syrię. Czekam na komentarz Komorowskiego czy obalenie przez ulicę Janukowycza z udziałe CIA to demokracja czy prawo suwerena co realizuje Kaczyński.Pytanie skoro Kaczyński to oblicze suwerena czy jest do obalenia cesja suwerana za 500+. Bo 500+ to nie flaszka !
 • 2017-04-08 00:53 | q602

  Re:Przekaz PiS to ten sam komunikat: władzy raz zdobytej nigdy nam nie odbierzecie

  Pierwszy Sekretarz KC PiS wraz z calym Biurem Politycznym chyba w koncu zauwazyli ze ich jedynie sluszna droga staje sie wyboista sciezka do nikad. Mimo tego beda popelniac kolejne bledy i histerycznie bronic swoich racji.
  Niestety, samymi przemowieniami w Sejmie opozycja nic nie zmieni. Obawiam sie, ze gdy przyjda wybory, wszystkie rozsypane partie opozycyjne stana wobec wiekszosci glosow oddanych na PiS.
 • 2017-04-09 03:14 | slawek52

  Re:Przekaz PiS to ten sam komunikat: władzy raz zdobytej nigdy nam nie odbierzecie

  Atakowanie PiS ma głeboki sens, bo wewnątrz już widać powazne napiecia i pekniecia. Uzycie siły przez PiS wobec Polaków oznaczałoby koniec tej formacji. Można Jaruzelskiego potepiać, ale był 10 razy sprawniejszy od PiS. Stan wyjatkowy PiS byłby groteskowy i awanturniczy. Ale kto im zabroni?