Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mocne słowa Kaczyńskiego w rocznicę katastrofy smoleńskiej

(11)
W 7. rocznicę katastrofy smoleńskiej z ust Jarosława Kaczyńskiego padło wiele mocnych słów. Oto dziewięć cytatów, które zostaną zapamiętane.
 • 2017-04-10 23:58 | woytek

  "prawda na temat katastrofy smoleńskiej została pokazana" - cytat z wystąpień inteligenta smoleńskiego.

  Prawdę pokazał Kaczyńskiemu min. Macierewicz, a ten pokazał własną prawdę Macierewiczowi. Większą prawdę miał Kaczyński, chociaż on zwykły poseł.
  Czy pokazywanie sobie prawdy wejdzie teraz do repertuaru stałych wystąpień na ul.Wiejskiej?
 • 2017-04-11 03:27 | woytek

  Re:Mocne słowa Kaczyńskiego w rocznicę katastrofy smoleńskiej

  Czy prezes czytał felieton Stanisława Michalkiewicza : "Prezydent Duda się podlizuje".
  Po przeczytaniu tego felietonu czytelnicy doznają iluminacji. Dowiadujemy się wreszcie czyje interesy reprezentuje PiS. Cała ta heca z zamachem i wskazywaniem winnego jest częścią tego scenariusza, napisanego przez zewnętrznych manipulatorów i z korzyścią dla nich.
 • 2017-04-11 05:52 | Timonlisa

  Re:Mocne słowa Kaczyńskiego w rocznicę katastrofy smoleńskiej

  Po przeczytaniu tego tekstu nie chce się być Polakiem. W końcu jak się jest na przygłupawym przyjęciu to chce się z niego wyjść.""
 • 2017-04-11 07:19 | znafca in spe

  Re:Mocne słowa Kaczyńskiego w rocznicę katastrofy smoleńskiej

  Tego nie da sie komentowac!
 • 2017-04-11 07:28 | azur

  Re:Mocne słowa Kaczyńskiego w rocznicę katastrofy smoleńskiej

  Słowa mocne, ale duch słaby. Przed Boskim Sądem mocne słowa nie wystarczą.
 • 2017-04-11 09:25 | janadam48

  Re:Mocne słowa Kaczyńskiego w rocznicę katastrofy smoleńskiej

  Ja sobie nie życzę aby prezydent, który jest tylko pacynką w przedpokoju Prezesa, wrzeszczał na mnie! No i to naśladowanie gestów Mussoliniego. Panie p.o.prezydenta,proszę o odrobinę powagi. Przecież nawet pan nie wierzy w te rewelacje Jaśnie Pana.
 • 2017-04-11 13:01 | axiom1

  Re:Mocne słowa Kaczyńskiego w rocznicę katastrofy smoleńskiej

  Widac ze na trupach zolnierzy zabitych w Katyniu nie da sie juz zaistniec w polityce ani w mediach. Kolejna rocznica Katynia wlasnie minela i nikt tam nie pojechal machac szabelka i szczuc.

  Dlatego tez cala nadzieja w trupie bylego prezydenta L Kaczynskiego. Jeszcze sie da aby poslugujac sie jego trupem trafiac do mediow i pierwszych stron gazet. Niestety nie widac innego programu. Katastrofa jest az tak wazna ze do tej pory nie ukarano jej organizatorow. Nawet jednego wyroku za stan niechlujstwa w panstwie co doprowadzilo do katastrofy. PIS przez 1.5 nie zrobil nic w tym kierunku.

  A za to niechlujstwo oodpowiedzialny jest miedzy innymi pierwszy i wieczny dyktator PiS posel Jaroslaw Kaczynski. Teraz pastwi sie on nad zwlokami swego brata i ma nadzieje ze poslyzy to do rozpetania miedzynarodowego konfliktu. To jest oczywistym celem.
 • 2017-04-11 15:10 | wnukmarek

  Re:Mocne słowa Kaczyńskiego w rocznicę katastrofy smoleńskiej

  Czy była to katastrofa zawiniona przez zbieg niekorzystnych okoliczności, czy błędy ludzkie, czy zamach(mało prawdopodobny) to nie dziwię się, że część społeczeństwa czuje co najmniej dyskomfort. Bo przy każdej katastrofie są sekcje i dokładne badanie. A tu co, zakazano otwierania trumien, również sekcji, bo wszystko było ponoć zgodnie z prawem, dokładnie i z dbałością. I co, w trumnach pozamieniane ciała, w wielu przypadkach, dodatkowe kończyny i widoczny bałagan. Należało po przywiezieniu zwłok do kraju zrobić to co mówią przepisy, zbadać dokładnie i rzetelnie. Rząd PO/PSL nie zdał egzaminu. I to oni najgłośniej teraz krzyczą i złoszczą się, że ktoś z bliskich chce mieć pewność czyje zwłoki pochował. Jeśli w tej sprawie są takie zaniedbania, to nie dziwmy się, że ludzie mają więcej wątpliwości co do rzetelności raportów, komisji i oświadczeń.
 • 2017-04-11 17:58 | turkmen

  Re:Mocne słowa Kaczyńskiego w rocznicę katastrofy smoleńskiej

  ..kto nie szanuje brata swego,chodzi w ciemnosci ..Biblia
 • 2017-04-11 18:11 | otago

  Re:Mocne słowa Kaczyńskiego w rocznicę katastrofy smoleńskiej

  To była prywatna wizyta śp prezydenta organizowana przez jego kancelarię . Nadto śp. prezydent nie życzył sobie by ktokolwiek mieszał się do organizacji jago wizyty .
  A rodziny ofiar katastrofy lotniczej miały możliwość identyfikacji swoich bliskich w Moskwie. Jak źle zidentyfikowali ( np syn śp. Anny Walentynowicz rozpoznał a później okazało się iż się pomylił ) albo nie pojechali to powinni mieć pretensje tylko do siebie.
  Katastrofa tego samolotu wzbudziła powszechny żal w polakach i współczucie dla ich bliskich.
  Np podobnej rangi katastrofa woskowej Casy w Mirosławcu gdzie zginęli również bardzo ważni dowódcy WP została dość szybko wyjaśniona , ofiary z godnością zostały pochowane . Różnica jest tylko taka iż w przypadku Mirosławca nikt nie robi takiego cyrku z insynuacją zamachu miesiącznicami pochówkiem na Wawelu itd.
  Gdyby się nie wydarzyła katastrofa smoleńska wielce prawdopodobne by prez. Lech Kaczyński nie wygrał drugiej kadencji a PIS straciłby na znaczeniu.
  Tak że w wyniku śmierci 96 dobrych polaków PIS dzisiaj rządzi.
 • 2017-04-12 09:32 | Manifest

  Re:Mocne słowa Kaczyńskiego w rocznicę katastrofy smoleńskiej

  A to słowa biskupa Jędreszewskiego na sprofanowanym Wawelu.
  " Po katastrofie staliśmy się uczestnikami, a w przypadku wielu, ofiarami bezwzględnej mistyfikacji. Dziś wiemy, że nie było czterokrotnego pochodzenia prezydenckiego samolotu do lądowania, generał Błasik nie był pijany, nie było też „wspaniałej współpracy polskich i rosyjskich lekarzy” przy badaniu najmniejszych szczątków ofiar katastrofy, ani też przekopywania całej powierzchni katastrofy na metr w głąb. Za to były przypadki profanowania szczątków, a symbolem mistyfikacji, której próbowano nadać wagę ostatecznej interpretacji przyczyn katastrofy stała się słynna „pancerna brzoza” – wołał abp Jędraszewski w katedrze wawelskiej.

  – Nie wolno nam zapomnieć o osobach, które nagle traciły życie, a które posiadały znaczącą wiedzę o tym, co naprawdę wydarzyło się w Smoleńsku – kontynuował metropolita.