Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pani Kidawa-Błońska na prezydenta Polski

(1)
2017-04-20 09:33 | psr18gh
Uważam, że to nie jest dobry pomysł "Tusku musisz" kandydować na prezydenta Polski. Wiem. On ma szansę pokonać Dudę, tylko że wtedy dojdzie do jeszcze większej polaryzacji Polaków, a tego bym nie chciał. Doświadczenie, umiejętności i zasługi Tuska dla Polski oceniam na szóstkę, ale chciałbym żeby choć część "ludu smoleńskiego" akceptowała przyszłego prezydenta. Tusk jest bez szans na przekonanie do siebie choć skrawka tej części elektoratu. Pani Kidawa-Błońska ma ten walor dodatkowy. Nie jest fighterem. Ona jest ugodowa, jej wypowiedzi zawsze nikogo nie obrażają. Nie znaczy to że można jej skakać po głowie. Miałem nadzieję że taki będzie prezydent Duda. Nie spodziewałem się, że aż tak bardzo mnie rozczaruje.