Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prezydenta nie widać, ale Macierewicz wiarygodny. Czyli co politycy sądzą o „Uchu prezesa”

(6)
 • 2017-04-24 14:46 | woytek

  "Ucho prezesa" to jest "Aurora" polskiego kabaretu politycznego

  "Ucho prezesa" dzieło Kabaretu Moralnego Niepokoju można porównać do wystrzału "Aurory", który zrewolucjonizuje polski kabaret. Po tej serii znakomitych realizacji będziemy mieli z czym porównywać dzieła innych autorów. Tak jak autorzy widzą polskich polityków, tak ich piszą, a że obraz nie odpowiada osobistym wyobrażeniom niektórych polityków ? Karykatury polityków są sympatyczniejsze od oryginałów.
 • 2017-04-25 18:13 | AOlsztynski

  Re:Prezydenta nie widać, ale Macierewicz wiarygodny. Czyli co politycy sądzą o „Uchu prezesa”

  „…smutek nad krajem, którego najważniejszych polityków tak łatwo jest sprowadzić do roli błaznów, krzykaczy, karierowiczów, niekompetentnych czy nieokrzesanych buców”

  Stąd postać prezesa jaśnieje jak gwiazda polarna. Zawsze to twierdziłem.
  Opozycja żadnego programu dla polskich obywateli póki co nie posiada. Usta ma pełne frazesów o demokracji i wolności (dzisiaj każdy trzeźwo myślący zapyta: o czyją wolność chodzi?) :)
 • 2017-04-27 05:48 | mr.off

  Jest BEZ ZNACZENIA co 'politycy' sadza o "Uchu Prezesa'

  Sadza, co kaza im przekazy dnia. To wie kazdy polityczny analfabeta nad Wisla. Ale do Redaktorow POLITYKI to jeszcze nie dotarlo.

  Szkoda.
 • 2017-05-02 21:52 | szeromsenior

  Re:Prezydenta nie widać, ale Macierewicz wiarygodny. Czyli co politycy sądzą o „Uchu prezesa”

  UCHO PREZESA spostrzega śmieszne błędy PiS, ale ma straszliwą wadę. oswaja zło, to niewybaczalne. prezes dobrotliwy dziadunio? p. KACZYŃSKI to DIABEŁ wcielony w postać dobrotliwego staruszka cynicznie uśmiechniętego. WIKI podaje: Diabeł (gr. διάβολος diábolos – oskarżyciel, oszczerca, dzielący). Czy to nie definicja NACZELNIKA? Czyż nie pasuje, jakby na jego miarę skrojona? Trafnie go opisała Emily Dickinson wieki temu. Już poznała go czy wywróżyła nam?
  Prawił o „Otwartości”, aż sam w kąt się zagnał - /Otwartości nikt nie zamknie w definicji - /Deklamował o „Prawdzie”, aż sam się załgał - /Prawda nie jest szyldem ulicznym. Dickinson E. 1207, tł. S. Barańczak.
 • 2017-05-05 17:45 | mr.off

  Re:Prezydenta nie widać, ale Macierewicz wiarygodny. Czyli co politycy sądzą o „Uchu prezesa”

  2017-05-02 21:52 | szeromsenior

  Swietna uwaga.

  Rzeczywiscie "Ucho Prezesa' oswaja nas z Glupotkowe/IV RP czyniac de facto jego mieszkancami. Nie dokonuje biowiem zadnej intelektualnej wiwisekscji przyczyn jego ulegniecia sie po 1989 r., poliycznej/ekonomicznej/ spolecznej/ideolo istoty, socjotechnicznych tickow Kaczynskiego, ktory to Glupotkowo eksploatuje czyniac sobie powolnym i czyniac sobie status Naczelnika.

  A wszak Naczelnik Glupotkowa/IV RP ma mandat tylko 18 % Ziomali. Co znaczy, ze RZECZPOSPOLITA i Jej OBYWATELE-EUROPEJCZYCY ZNAD WISLY jest/sa tam, gdzie go nie ma.
 • 2017-05-19 15:30 | Obama spod Laden

  Od ucha do mózgu

  Miliony ludzi bawią się "Uchem", ale ta satyra uświadamia im najbardziej namacalnie, w jakim bagnie są. A że - wiadomo - kropla drąży skałę, to "Ucho" jest najlepszym działaniem z serii "antypis". Niech się inni uczą.
  A panowie z PiS mogą sobie opowiadać co chcą. Łubu dubu, łubu dubu ...