Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Unia według ministra Szczerskiego

(2)
Poczucie obcości wobec Zachodu to bez wątpienia najważniejsze źródło kłopotów ministra Szczerskiego i całego PiS z dzisiejszą Unią. Ale cenią płynące z niej korzyści.
  • 2017-05-04 10:51 | essere

    DObry komentarz.

    To sluszne: 'W tych rozważaniach nie ma refleksji nad tym, jak najlepiej wykorzystać potencjał członkostwa Unii do rozwoju polskiej podmiotowości. Dużo jest mowy o wspólnotowości w Unii, ale Polska pozostaje na kartach tej książki bytem wobec tej wspólnoty po części odrębnym: chcącym najpierw samemu zbudować swój potencjał, by dopiero później zasiąść do europejskiej gry ze swoimi atutami. Bardzo trudno wyobrazić sobie taki scenariusz w realnej polityce. Zaś przekonanie, że Polska mogłaby lepiej rozwijać się w luźniejszym niż dzisiaj związku z Unią, byłoby niebezpieczną iluzją.'
  • 2017-05-04 14:19 | ThomasZNiemiec

    Re:Unia według ministra Szczerskiego

    Bardzo dobry artykul, wyjatkowo dobrze tlumaczone o co chodzi!