Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

poza kontrolą

(1)
2017-05-09 11:58 | taktotak
Antoni Macierewicz był, jest i do końca swoich dni zostanie partyzantem. To taka partyzancka osobowość: podejrzliwość w stosunku do wszelkich działań innych od jego wyobrażeń. Taktyka jego działań - poza oficjalnymi strukturami, bo zbyt łatwo je wyśledzić, kontrolować. Partyzantka tymczasem daje możliwości półoficjalnych, nieoficjalnych poczynań. Zaczął jeszcze w harcerstwie, kontynuował w opozycji - tradycja leśnych to przecież połowa naszej, polskiej historii. U A. Macierewicza kult "wyklętych żołnierzy" idzie na wyścigi z kultem smoleńskim - partyzanci to nasi męczennicy. I BOHATEROWIE!
Dlatego jeśli ktoś liczy, że partyzant podporządkuje się jakiejkolwiek władzy, jest naiwny. Nasz Partyzant nie podporządkuje się nawet własnej, pisowskiej władzy! Partyzant to wolny duch!