Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szósta kategoria

(5)
TVP nawiązała ścisłą współpracę z telewizją Chińskiej Republiki Ludowej. Jesteśmy więc coraz bliżej prawdy.
 • 2017-05-16 23:16 | aafilip

  Dlaczego

  Mój Boże - dlaczego to dzieje się naprawdę?
 • 2017-05-18 05:58 | jotesz

  ciemnota im. Jacka Kurskiego

  metafora jest tak metaforyczna i merytoryczna, że kradnę ją do używania codziennego i popularyzacji, zachowując prawo autorskie
  :)
 • 2017-05-21 15:09 | slima11

  Re:Szósta kategoria

  Sawant-upośledzony geniusz.Nie radzi z codziennymi czynnościami a prz jawia niezwykły talent w jakiejś dziedzinie.Np w polityce.Chce uszczęsliwić naród i świat ,przy pomocy odpowiedznich metod i narzędzi.Do geniusza lgną wszelkie miernoty umysłowe ale i cwaniaki wszelkiej keszowej maści ,z funkcjunariuszami wiary włącznie.Jednym z narzędzi utrzymania działalności na wysokim ,C,jest wykorzystana okazja do zemsty .Po pewnym czasie ,chęć zemsty powoduje nienawiśc do wrogów i wszystkiego co się ruszą.Od owadów ,poprzez ptaki a kończąc na ,dwunogach.Ot i jest odpowiedź ,dlaczego tak się dzieje.
 • 2017-05-22 07:29 | michał_s

  Jak zwykle urocze!!!

  Życzę Panu zdrowia!
  :-)
 • 2017-05-22 16:51 | trip

  Re:Szósta kategoria

  Jednym z punktow umowy miedzy televizjami publicznymi obu panstw jest postanowienie,ze w dni parzyste servisy informacyjne prowadzic beda Chinczycy,a w dni parzyste polscy prezenterzy.