Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szef Klubu Jagiellońskiego o pomysłach władzy

(3)
Rozmowa z Krzysztofem Mazurem, szefem prawicowego think tanku – Klubu Jagiellońskiego, który pokazuje zróżnicowanie w środowisku polityków PiS, chwali cele, gani metody.
 • 2017-05-17 22:59 | antónio

  Lepsza cegiełka niż mieczyk

  Biedaczyna Mazur przeżywa rozczarowanie, nie spełniły mu się marzenia.
  Kto by pomyślał panie Mazur,że ''chłopcy z ferajny'',wygłodzona szarańcza,
  smoleńska hałastra,psychiatryczna zgraja,banda notorycznych kłamców,SKOK-owa mafia
  nie będzie mieć kwalifikacji do kierowania państwem.

  Panie Mazur, izolacja pisaków o której Pan mówi polega na tym ,że żaden przyzwoity
  człowiek nie chce mieć z nimi do czynienia.

  PAD wybitny i prezes intelektualista---ale żeś Pan odpalił.
 • 2017-05-22 12:45 | igorowa

  Re:Szef Klubu Jagiellońskiego o pomysłach władzy

  Po tym co usłyszałem na antenie radia TOKFM , - z przyjemnością stwierdzam , że Rafał Woś nie jest już pożytecznym idiotą PISu , tylko klientem idącym łapa w łapę z Kaczyńskim . To bardzo charakterystyczne i pięknie historycznie uzasadnione tradycyjnym sojuszem socjalizmu faszystowskiego z bolszewickim. Gdyby przynajmniej tak kiedyś stanął w kolejce za dwoma kostkami masła na kartki...
 • 2017-06-03 14:14 | kasz82

  Re:Szef Klubu Jagiellońskiego o pomysłach władzy

  Dlaczego za każdym razem, kiedy czytam wypowiedzi prawicowej inteligencji, to przypomina mi się szlachecki zaścianek? Albo głęboka prowincja?
  Klub Jagielloński - powinno brzmieć dumnie. A nie brzmi. Tłumaczenia o "blokadzie elit" są co najmniej żałosne, jeżeli dla kogoś otwarte konkursy i rzeczywiste kompetencje są "blokada", to ręce opadają.
  @igorowa - według mnie Rafał Woś bardzo inteligentnie obnażył braki w myśleniu polskiej prawicy. A że nie walił po oczach? To raczej świadczy o kulturze.