Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trump z wizytą u papieża. Trudno o większy kontrast

(1)
Sama rozmowa nie była czymś więcej niż rutyną, sądząc po watykańskim komunikacie.
  • 2017-05-24 20:07 | karol1234

    Smutny Franciszek..

    No bo czym taki Trump miałby sobie zaskarbić sympatię papieża? Jest biały, jest chrześcijaninem, chce zwalczać terroryzm islamski i na dodatek sympatyzuje z Izraelem. Gdyby był islamskim duchownym, albo przynajmniej palestyńskim bojownikiem, ewentualnie islamskim uchodźcą, to co innego! Z takimi osobami papież ochoczo się brata i obejmuje.