Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

czy widział Pan ten film?

(1)
2017-05-28 23:42 | magdacierpisz
Ja widziałam i uważam, że jest uroczy, zabawny i dawno sie tyle nie śmiałam, co na tym filmie. Nie oczekiwałam ambitnego kina do przemyśleń, ale rozrywki. I rozrywkę dostałam. Jestem kinomanką. Uwielbiam artystyczne kino, ale też uwielbiam czasem się pobawić, pośmiać, dać zaczarować. Uważam, ze warto iśc do kina na najnowszych Piratów. Scena z gilotyną nie do opowiedzenia, trzeba ją zobaczyć i śmiać się, śmiać się i śmiać się.