Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zmień ton

(2)
Gdyby opozycja miała – tak jak władza – własną telewizję, to monolog premier Szydło emitowałaby co godzinę.
 • 2017-06-02 21:50 | annov7500

  Smutno

  Niech pan pisze:) Ja tak uwielbiam pana felietony...smutno gdy zmanipulowane dziecko darło w sejmie flagę UE...a całe swoje 14 lat przeżyło w Unii....Uczą jeszcze historii w Szkołach czy religi tylko?!""
 • 2017-06-04 20:53 | volter

  Re:Zmień ton

  Krzyk jest oznaką słabości..reakcją na zagrożenie.Często jet to zagrożenie wyimaginowane.Im większy krzyk tym większe szanse na to aby w krzyku umarł lub zagubił się sens. Znawcy od sterowania tłumem mają kilka doświadczeń hisorycznych..z za Odry czy z za Bugu? Krzyk Adolfa powodował erotyczne pobudzenie niemieckich kobiet w wielkich paradach..
  Panie i Panowie..nazwali się Panami..My naprawdę jesteśmy Panami...Krzyk jest potwierdzeniem p a n o w a n i a. Spotkałem niejednego szefa który aby czuć się szefem musiał krzyczeć.
  Istnieje również wyreżyserowany krzyk na tej scenie..Stwierdzenie i wykrzyczenie z podstawionego usłużnie taboretu informacji o istnieniu ,,Ludzi Nikczemnych''..ma krzyk eskalować..
  Inny rodzaj krzyku, też reżyserowany widać było przy protestach ,,pod krzyżem''..stał się chrypieniem z nadwyrężonego gardła..
  To wycie zgrzytanie i warczenie..nie wrózy niczego dobrego...Mnie przywodzi na myśl widziane juz obrazki z filmu Ingmara Bergmana..pt ,,Jajo Węża''..
  Jajo węża ma taką osłonkę przezroczystą..która pozwala obserwować stponiowy wzrost i rozwój gada. Film dotyczył rozwoju Faszystowskiej Francy w Niemczech.
  Faszystowska Franca to zwrot z Tuwima...z ,Kwiatów Polskich'.
  Pan Redaktor i moderacja oraz czytelnicy wybaczą..