Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Spór o Cisowiankę. Lewica bojkotuje, prawica broni

(3)
Przeciwnicy zaostrzenia prawa aborcyjnego nawołują do bojkotu producenta wody. W obronie marki staje między innymi... komisja weryfikacyjna.
 • 2017-06-26 22:10 | Aspiryna

  Re:Spór o Cisowiankę. Lewica bojkotuje, prawica broni

  Czy teraz wszyscy PiSowscy aparatczycy beda zmuszeni kupowac Cisowianke?

  P.S. Podobno "ojciec oszust" zamowil juz cala ciezarowke do swojej
  torunskiej rezydencji...
 • 2017-06-27 13:32 | J.E. Baka

  Re:Spór o Cisowiankę. Lewica bojkotuje, prawica broni

  Burza w szklance wody nomen omen. A tymczasem ważniejsze jest to, że wbrew temu co pisze producent "Cisowianki" nie jest ona wodą mineralną. Ta ostatnia wg. geologów i popularnej Wikipedii powinna zawierać min. 1000 mg/l składników mineralnych. Tymczasem ze swoimi 742 mg/l kwalifikuje się co najwyżej do grupy wód źródlanych. Ja nie kupuję, bo po co kupować coś, co nie jest wcale jakościowo lepsze od tego co mam w kranie. Ale w Polsce ludzie nagminnie mylą wody mineralne ze źródlanymi.
 • 2017-06-29 12:56 | Martin L

  Re:Spór o Cisowiankę. Lewica bojkotuje, prawica broni

  Kolejna propaganda zakłamanych "Obrońców Życia" mogli by "PiSowcy" adaptować osoby wymagające całodziennej opieki. Niejaka pani Szydło mogła by taki przykład dać i to mogło być finansowane. Niejaki Jaśnie Pan Rydzyk zamiast budować akwapark mógłby wybudować ośrodek pomocy dla takich osób, ale to nie przynosi zysku. Sieroty z Aleppo nie są ludźmi a wymyślają "zarodki" jako ludzi, żeby uspokoić swoje sumienie. Typowa "pisowska katolicka" hipokryzja.