Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dlaczego sieci handlowe wycofują jajka z chowu klatkowego

(1)
Bezwzględne na co dzień sieci handlowe nagle odkryły w sobie miłość do kur. Ile w tym troski o los męczonych zwierząt, a ile próby poprawy własnego wizerunku?
  • 2017-06-27 03:08 | Patagon

    Gdacząca rewolucja

    i nalezaloby wrocic do przedwojnej tradycji kupuj tylko u swoich. Poprzednie rzady oddaly caly polski handel w cudze rece a on wlasnie obok pieniedzy we wlasnych bankach i ubezpieczalniach jest podstawa dobrej gospodarki narodowej. w nemieckich sklepach mediamarkt lub praktiker czy saturn nie zobaczymy zadnej polskiej wiertarki czy wiertel, sa robione u nas ale zyski dostaja Niemcy itd.
    Chodzi zatem aby sprawic takie same naszym rodzimym sieciom ulatwienia jakie mialy te koncerny od polskich wladz na poczatku 90 lat przynajmnie do odbudowy marek. mozna tez zmusic sieci do sprzedawania calkowicie polskich produktow w sklepach np 30%, wykonanych z naszej receptury z malych rodzinnych wytworni. inni tak moga tak jest w usa a my ciagle dajemy sie doic z naszych pieniedzy tyrajac za psi pieniadz. I okaze sie jakim przyacielem Polski jest Unia Europejska