Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jakie są nasze gospodarcze osiągnięcia końca XX wieku i pierwszej dekady XXI wieku?

(1)
2017-06-30 11:43 | jakowalski
Może chodzi tu o współczesną Polskę z jej z długiem zagranicznym w wysokości prawie 400 mld USD, długiem publicznym przekraczającym połowę naszego rocznego PKB, z wielomilionowym bezrobociem, z zapaścią demograficzną i masową ucieczką Polaków z Polski (po raz pierwszy w naszej historii w okresie pokoju i formalnej niepodległości), ucieczkę wywołaną zapaścią polskiego przemysłu, a co za tym idzie zapaścią polskiej myśli technicznej i polskiej nauki?