Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Autor bestsellera „Macierewicz i jego tajemnice” o swojej książce

(10)
To książka o wieloletnich i wielostronnych powiązaniach szefa MON z rosyjskim wywiadem – mówił Tomasz Piątek Jackowi Żakowskiemu w TOK FM.
 • 2017-06-30 13:06 | czosnek

  Czyli ni mniej ni więcej - political fiction

  Tak więc jedyne co mamy, to fakt, że Macierewicz współpracował z byłymi SBkami i amerykańskimi lobbystami. Czyli nic nowego. Cała reszta, a więc powiązania Macierewicza poprzez amerykańskich lobbystów z bankiem, w którym rosyjski szpieg prał pieniądze to zwykłe domysły i insynuacje. Macierewicz zawsze może powiedzieć "tak, znam pana D'Amato, ale nie mam zielonego pojęcia o tym, z kim robił interesy poprzez bank". Tylko i wyłącznie poszlaki prowadzące do insynuacji. A te wzbudzają śmiech. Jeżeli Polityka chce robić sensacje, to niech cisną tematy kościelnych komisji majątkowych, afery Skok itd.

  Dlatego też, materiały w tej książce mogą przekonywać tylko przekonanych. Coś na zasadzie urojeń Sumlińskiego pod adresem Komorowskiego. Może i Macierewicz jest agentem Rosji, ale co najwyżej agentem nieświadomym. Jego nawet nie trzeba werbować. Swoją indolencją załatwia wszystkie interesy Kremla bardziej gorliwie niż najbardziej świadomy szpieg.
 • 2017-06-30 13:21 | Pan Wojtek

  Re:Autor bestsellera „Macierewicz i jego tajemnice” o swojej książce

  Ciekawe jest jedno. Do tej pory na każdą choćby drobną krytykę pod adresem PiS - proreżimowe media dostawały istnej histerii. Tutaj - właściwie nabrały wody w usta (do wyjątków należy b. zdawkowa, b. lakoniczna i w sumie groteskowa notka na stronach TV Republika http://telewizjarepublika.pl/atak-na-macierewicza-sie-nie-powiodl-bedzie-zawiadomienie-do-prokuratury,50513.html ). A przecież red. Piątek wytacza naprawdę ciężkie armaty! Czyż więc ze strony PiS-u udawanie, że nic się nie stało, nie jest potwierdzeniem, że Piątek napisał prawdę?

  I uwaga do zwolenników PiS. Popatrzcie: oto sprawa, przy której te wszystkie ośmiorniczki, zegarki Nowaka, interesiki Rycha i Mira - to pikuś, po prostu pikuś. I wy na to nic? Co się musi wydarzyć, żebyście wreszcie przejrzeli i przeszli na naszą stronę, dla ratowania tego kraju, a nie wciąż popierali tych, którzy pchają nas w łapy Putina?
 • 2017-06-30 13:32 | adamo33

  Re:Autor bestsellera „Macierewicz i jego tajemnice” o swojej książce

  "Pana książkę „Macierewicz i jego tajemnice” cudownie przemilczały prawie wszystkie polskie media" - powiedział pan J. Żakowski. To raczej nie najlepiej świadczy o naszych mediach. Dla mnie jest ciekawe, że do grona krytyków książki Pana T. Piątka dołączają inni dziennikarze (vide. Witold Gadowski sugerujący, iż prawdziwym autorem książki) jest pan Dukaczewski.
  Dla mnie ta "cisza" jest smutnym potwierdzeniem, iż mój kraj stoi na głowie. W tzw. normalnym państwie, po takiej publikacji nie byłoby już w polityce Pani Szydło i Pana Macierewicza. A i przyszłość Pana Kaczyńskiego byłaby niewiadoma. A u nas - karawana jedzie dalej.
 • 2017-06-30 14:03 | Jacek, NH

  Re:Autor bestsellera „Macierewicz i jego tajemnice” o swojej książce

  Dziennikarz Gazety Wyborczej Tomasz Piątek ma problemy z heroiną?
 • 2017-06-30 15:20 | azur

  Re:Autor bestsellera „Macierewicz i jego tajemnice” o swojej książce

  Ciekawe, że Kaczyński nabrał wody w usta. Teraz on ma coś na Macierewicza.
 • 2017-06-30 15:26 | żyga

  Re:Autor bestsellera „Macierewicz i jego tajemnice” o swojej książce

  To jest problem nie nasz a NATO.
 • 2017-06-30 16:56 | frugopij

  Re:Autor bestsellera „Macierewicz i jego tajemnice” o swojej książce

  @czosnek
  Człowiek będący kiedyś ministrem spraw wewnętrznych, nadzorujący kiedyś wywiad i kontrwywiad, a obecnie szef MON nie może twierdzić, że zna pana d'Amato, ale nie wie kim on naprawdę jest i z kim robi interesy. Tym bardziej nie może tak się bronić w przypadku agenta Luśni.

  Jakkolwiek by było, naszymi siłami obronnymi rządzi albo agent, albo niedołężny dyletant...
 • 2017-06-30 17:57 | turpin

  Re:Autor bestsellera „Macierewicz i jego tajemnice” o swojej książce

  Wiecie co się stanie?
  Nic się nie stanie.

  Macierewicz pozwie albo i nie, jak pozwie sprawa będzie się ślimaczyć, a potem roztopi się w jakimś prawnym niebycie. Już szybciej Misiewicz zrobi doktorat z farmakologii, niż doczekamy się jednoznacznego wyroku sądu.

  Antoni dalej będzie tym czasem spokojnie organizował Wojska Partyzanckie i stawiał prawdziwych żołnierzy do apeli smoleńskich. 500+ będzie wypłacane, Prezydent będzie się słodko uśmiechał, minister Szyszko wytnie wszystkie zagajniki, a poparcie dla PiS będzie utrzymywać się na stałym wysokim poziomie. PiS dokonał bowiem tego, co wcześniej udało się polskim elitom politycznym w czasach saskich: zjednoczył pod jednym sztandarem Narodową Głupotę. A to siła iście potężna.
 • 2017-07-02 05:09 | Aspiryna

  Re:Autor bestsellera „Macierewicz i jego tajemnice” o swojej książce

  Ciekawe jest jedno. Do tej pory na każdą choćby drobną krytykę pod adresem PiS - proreżimowe media dostawały istnej histerii. Tutaj - właściwie nabrały wody w usta

  ```````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
  To prawda... a jednym z mozliwych tlumaczen moze byc fakt, ze Antoni "Che" Macierewicz zdazyl uzbierac wystarczajaco duzo informacji kompromitujacych czolowych PiS-owskich politykow!
 • 2017-07-02 15:51 | rickrick

  ?????

  ...zagadka .. przed wyborami oskazaliscie PiS ze jak tylko dojdzie do wladzy to na drugi dzien wypowie wojne rosji....

  ... a teraz ze ze to sowieccy agenci... to no jak jest naprawde ???