Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Premier powinna być bardziej stanowcza i raka wycinać od razu – twierdzą politycy PiS

(4)
 • 2017-07-04 08:17 | azur

  Premier Szydło

  Szydło zamiast wycinania raka, może wyciąć numer Kaczyńskiemu.
 • 2017-07-04 11:28 | Obserwer

  Re:Premier powinna być bardziej stanowcza i raka wycinać od razu – twierdzą politycy PiS

  "Złogi" to ludzie. To konkretne osoby. Osoby te podobnie jak wielu
  z PIS urodzonych w latach 50 i 60- tych pracowały nie tak jak niektórzy, którzy pracą zawodowa nigdy się nie skalali, dlatego błędów nie popełniali , bo ten ich nie robi co nic nie robi.

  W tych wypowiedziach pisowskich "odnowicieli" moralne jest
  i prawe oraz sprawiedliwe jest mówienie o obywatelach RP jak o "raku do wycięcia" i przywoływanie Berezy Kartuskiej jako dobrego przykładu z historii
  Polski.Dla przypomnienia są jeszcze inne miejsca tego typu w Polsce świadczące o tzw. dobrych intencjach autorów od własnych idei.

  Wszystko w ramach iluzji i surogatu zasady miłowania i miłosierdzia pisanego na potrzeby i modłę nowego boga o nazwie populizm. Nowa religia populistyczna ma swoich wyznawców, a wśród nich różne jej odłamy.

  Wypowiada się publicznie napalony "religijnie" pisowski członek od nienawiści w wieku 30 paru lat. Kolejne partyjne dziecko wyuczone i przyuczone co ma gadać, gdy ma okazję wyplucia swojego jadu z języka bez używania zbytnio organu o nazwie umysł. Bo wiadomo. Myślenie boli. A jak bardzo boli świadczy wartość tego durnosłowia. Osobnika bez pampersa w kroku, ale z opaską uciskową na głowie, aby nie rozpadła się ona od tego wybuchu głupoty.

  Słowa współczucia i ubolewania to mało wobec krzywdy , która mu ktoś wyrządził.

  Mowa publiczna polskich chrześcijan to nazywanie bliźniego swego , poza wcześniejszymi inwektywami, i nazywanie takiego zachowania prawem moralnym to
  używanie dalekich od miłości bliźniego słów.
 • 2017-07-04 13:49 | bernardroland

  wyrwac chwasta!!!

  Haha, najlepszy jest ten facecjonista z dlugim wlosem i wycietymi bokobrodami (nie jestem zorientowany w polskiej scenie politycznej, moze powinienem tego prominenta znac?). Dlaczego siega tak daleko w czasie? Nie tylko Erdogan wiezi dziesiatki tysiecy ‚politycznych‘,ale i w mlodszej historii Polski tez znajda sie przyklady internowania! W latch 80 PZPR internowala Solidarnosciowcow, w 50 Bierut wtracal do wiezienia. Dalej: w 30-40 Stalin wywozil na Gulag, a Hitler mial obozy zaglady. To z takich wzorcow ma czerpac PiS? No brawo! Gratuluje PiS takich czlonkow! Z serca! Tak rodzi sie nazizm…
 • 2017-07-04 19:18 | Aspiryna

  Re:Premier powinna być bardziej stanowcza i raka wycinać od razu – twierdzą politycy PiS

  PiS-owscy aparatczycy od dawna aktywnie wspieraja tzw. "narodowcow", czyli - po prostu - polskich faszystow!