Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak wygląda psychoterapia przez internet

(1)
Psychoterapia przez Skype’a albo Messengera? Mimo wątpliwości, czy to profesjonalne, w internecie aż gęsto od ofert.
  • 2017-07-13 20:34 | tomek261

    Re:Jak wygląda psychoterapia przez internet

    Pani psycholog psychoterapeuta psychodynamiczny uzywa w stosunku do osob niepelnosprawnych fizycznie slowa "kaleka". Slowo to chociaz jest terminem medycznym, to w jezyku potocznym ma znaczenie pogardliwe, umniejszajace czyjas wartosc. Szkoda, ze ta pani ma wyksztalcenie humanistyczne. Wcale mnie to jednak nie dziwi, poniewaz od innych terapeutow psychoanalitycznych slyszalem stwierdzenia w stylu: "Ludzie sa zli i narcystyczni" oraz "Jak chca to znajda pieniedze na dlugoterminowa terapie". Niestety moralnosc i etyka jest obca tej pani. Niektore osoby z certyfikatami nie powinny nawet pomagac w internecie!