Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Będziemy żyć wiecznie? Zdaniem naukowców mamy duże szanse

(3)
Koniec w wieku 115 lat czy życie wieczne? Naukowcy dostarczają dowodów, że ludzki organizm wcale nie jest zaprogramowany na śmierć.
 • 2017-07-14 20:39 | krokodilko

  Będziemy żyć wiecznie? Zdaniem naukowców mamy duże szanse

  Podobno nauka już dawno znalazła sposoby na długowieczność, 120 lat życia to dla naukowców pestka. Jednak rządy i politycy solidarnie i skrupulatnie ukrywają te badania, bo w demokracji żaden polityk u władzy nie zaryzykuje próby podwyższenia wieku emerytalnego do 115 roku życia.
 • 2017-07-15 11:13 | jakowalski

  Re:Będziemy żyć wiecznie? Zdaniem naukowców mamy duże szanse

  Już w XVIII J. Swift opisał uroki życia wiecznego.
 • 2017-09-09 11:26 | 44Zdzisław

  Re:Będziemy żyć wiecznie? Zdaniem naukowców mamy duże szanse

  W tym świecie, żyć wiecznie? Kogoś solidnie pogięło, jeśli zadaje takie pytanie.W złym świecie, rządzi zło. Zło, nie wie czym jest. Dzieli siebie, (jako zło) na dobro i zło.Zło kłamie i kradnie, a w konsekwencji; morduje.Ten świat, jest pełen zbrodni.Świat wypaczony przez politykę i religie.Zło, które ma być dobrem, może nie kłamać i nie kraść, ale potomstwo tego dobra, nie jest gwarantem dobra.Ten świat, jest wykreowany dla zła. Jest to świat dla ludzi. Człowieka w tym świecie, nie znajdziecie! Naukowcy tego świata?...Piszę:" w tym świecie", bo jaka jest prawda o tym świecie?Praktycznie żadna.Ten świat, jest zamknięty w przestrzeni Wszechświata.
  Niebo zamknięte i piekło na ziemi.Jakoś nikt tego nie chce pojąć.Ludzkie życie, jest bardzo krótkie.Człowiek, żyje baardzo długo!Wolny jest, od chorób i zagrożeń, jakie występują w tym świecie.Przecież jest śmiertelny, ale zrodzony ze Świadomości i Energii Jezusa, odradza się na nowo.Nie jest identyczny, ale jest mężczyzną, jeśli nim był, a kobieta kobietą. To są prawidła Wszechświata.Jak wspomniałem na wstępie, ludzie są złem i żaden naukowiec tego świata, nie wie kim jest.