Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zmanipulowany materiał TVP o proteście pod Sejmem. Opozycja „wzywa do puczu”

(6)
Publiczna stacja TVP Info podała swoją wersję zdarzeń spod Sejmu.
 • 2017-07-16 21:49 | kalder

  hańba

  To co robią dziennikarze tvpis to hańba tego zawodu. To nowe "Marcowe Gadanie" - nie przypuszczałem, że sam tego doświadczę
 • 2017-07-16 22:28 | p53

  Re:Zmanipulowany materiał TVP o proteście pod Sejmem. Opozycja „wzywa do puczu”

  Ci idioci wszędzie widzą pucz. To już chyba będzie tak piąty w tym roku. Ta obsesja może mieć przynajmniej dwa źródła - jak każda dyktatura boją się obalenia i pogonienia ich przez bunt społeczny lub/i sami dokonują swoistego puczu na polskim systemie politycznym, jak każdy złodziej krzycząc "łapać złodzieja".
 • 2017-07-16 22:31 | delfin

  Re:Zmanipulowany materiał TVP o proteście pod Sejmem. Opozycja „wzywa do puczu”

  Wspomnienie lat młodości bywa rozrzewniajace i miłe, ale w tym przypadku jest przerażające. Dziennik Telewizyjny reaktywacja: na zamówienie reżimu komentujacy naukowiec (z KUL), protestujący opisywani jako bojowkarze i chuligani. Podkreslana niecna rola wywrotowych, wspomagających ośrodków zagranicznych. No i nostalgiczne wspomnienie ostatniego przemówienia Gierka z motywem zaatakowana polskiej racji stanu - tutaj puczu. Nieprzypuszczalem, że wyrażane przez niektórych życzenia "komuno wroc" tak szybko mogą się spelniac.
 • 2017-07-17 18:21 | Kazimierz K

  Re:Zmanipulowany materiał TVP o proteście pod Sejmem. Opozycja „wzywa do puczu”

  Będę bronił TP, gdyż poza bardziej obiektywną i liczącą się telewizją Polsat, żadna inna telewizja nie prowadzi pro polskiej i rzetelnej informacji.Telewizja TVN jest większości nieobiektywna. Problem jednak w tym, czy prawdziwy jest zarzut o zmanipulowaniu materiału ze strony TVP w szczególności, że tych materiałów jest bardzo dużo. Trzeba przede wszystkim udowodnić te manipulacje, gdyż w innym przypadku takie twierdzenia stają się coraz mniej wiarygodne. Należy ponadto sięgnąć do prawdy historycznej, które ugrupowania polityczne wywodzą się pośrednio i bezpośrednio z poprzedniego sytemu. To, że niektórzy politycy z obecnej władzy częściowo brali udział w pracach okrągłego stołu, nie można im zarzucać,że również byli beneficjentami tego układu. Najwięcej wygrali niektórzy politycy, elity sądownicze i biznesowe. Okrągły stół był dla Polski wszech miar szkodliwy, gdyż w procesie transformacji ustrojowej spowodował między innymi rozgrabienie polskiej gospodarki przez prominentnych aparatczyków ówczesnej władzy. To stwierdzali również prominentni politycy poprzedniej władzy przedkładając jednocześnie, że był to jedyny sposób na bezkrwawą zmianę ustroju. Te sprawy należy więc dobrze zrozumieć by oceniać, kto jest postkomunistą a kto był i jest ofiarą tego zbrodniczego systemu.
 • 2017-07-17 22:26 | Slawomirski

  Re:Zmanipulowany materiał TVP o proteście pod Sejmem. Opozycja „wzywa do puczu”

  Schetyna uzyl slowo pucz.

  Slawomirski
 • 2017-07-18 00:08 | KrzySztof58

  Re:Zmanipulowany materiał TVP o proteście pod Sejmem. Opozycja „wzywa do puczu”

  Jak zawsze w podobnych sytuacjach zastanawia mnie motywacja ludzi z aparatu propagandy prowadząca do zakłamywania rzeczywistości.
  Do tego dochodzi zdziwienie, do jakiego stopnia osoby, często ostentacyjnie deklarujące swą wiarę i przynależność do Kościoła Katolickiego odrzucają drugą tablicę przykazań, a zwłaszcza Ósme.